Numerologia Liczby Podstawowe

Numerologia Liczby Podstawowe, które występują obok innych liczb mogą zmienić te liczby, w zależności od tego ile ich jest w danym zestawie.

Jeżeli jakaś Liczba Podstawowa występuje w dużej ilości, to podkreśla cechy charakteru danej osoby, wynikające z tej liczby.

Liczby Podstawowe mają znaczący wpływ na tło losu człowieka, dlatego warto wiedzieć , jakie znaczące cechy tych liczb podkreślają nasz charakter.

Jak liczby te na nas działają?

Niektóre zestawy tych liczb powodują, że działamy ospale, z trudem realizujemy nasze cele, inne zaś napędzają nas do skutecznego działania.

Jednak nadmiar Liczb Podstawowych takich jak Jedynki i Ósemki może powodować zaburzenia w naszym działaniu.  Sprawi, że nasza osobowość będzie nadmiernie dominująca i mało elastyczna.

Nadmiar Dwójek powoduje niechęć do wysiłku i realizacji odważniejszych pomysłów, co powoduje, że silniejsze od nich wibracje nad nimi dominują.

Numerologia Liczby Podstawowe i ich najważniejsze cechy.

Jedynka – powoduje, że jesteśmy bardziej aktywni i pewni siebie. Pozwala innym liczbom znajdującym się w jej otoczeniu uwierzyć w swoje możliwości i skłania do chęci pracy nad jej pomysłami.

Dwójka – to wibracja wprowadzająca równowagę, łagodzi napięcia i hamuje nadmierną chęć do dominacji, zmierza do współpracy w realizacji zadań i projektów.

Trójka – wzmacnia chęć szukania dobrych rozwiązań w trudnych sprawach, bez nadmiernego obciążenia, raczej przy wysiłku umysłowym gruby –  burza mózgów. Motywacją i poczuciem humoru zachęca do współpracy i działania.

Czwórka – to liczba gwarantująca systematyczność, praktyczność i solidność działania. Dba o to, aby nie marnować, nie rozpraszać energii na sprawy nierealne,  wskazuje by skupiać się na tych gwarantujących zysk.

Piątka – wnosi magnetyczną energię w działania, krytykuje, żartuje, flirtuje, potrafi rozzłościć, a wszystko po to, aby osiągnąć obrane cele.  

Szóstka – troszczy się o to, aby nie marnować energii, kończyć rozpoczętą pracę, dba o należyty wypoczynek i wygodne warunki do wykonywania zadań.

Siódemka – szuka dla projektów szerszego układu odniesienia i dba o to, aby rozwiązania były oryginalne, a równocześnie popularne i godne naśladowania. Pilnuje, aby wszystko było przemyślane.

Ósemka – popiera działania przynoszące opłacalność, stawia na naukę i zdobywanie nowych kompetencji.  Nie obawia się trudnych przedsięwzięć i zachęca do ich realizacji.

Dziewiątka – dąży do zebrania wszystkich pomysłów i utworzenia spójnego planu działania. Projektami potrafi zainteresować zagranicznych przedstawicieli.  Pomaga, jest użyteczna w działaniu,  zachęca do zakładania fundacji.

Liczby Podstawowe tworzą tło naszego losu, a ich cechy możemy wykorzystać do charakterystyki członków danego zespołu. Łatwo zobaczyć, jakimi cechami wyróżniają się np. pracownicy  zatrudnieni w naszej firmie.

Na podstawie tej charakterystyki zobaczymy zarys naszego zespołu i to, do czego wszyscy razem są zdolni, co potrafią wspólnie osiągnąć.

Szerzej na temat można się dowiedzieć opracowując Portret Numerologiczny Firmy.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby jako tło losu.

 

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter