Numerologia podpisu – analiza i korekta

Numerologia podpisu – analiza i korekta. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak ważny dla nas samych i dla naszej przyszłości jest podpis, który składamy na wielu oficjalnych, służbowych lub prywatnych dokumentach. Podpis nadaje naszej osobowości dodatkowe cechy, a także uwidacznia przeżycia i przyciąga do nas przeznaczenie. Źle dobrany podpis może zaszkodzić dobrym prognozom wynikającym z indywidualnego portretu numerologicznego, ale dobrze dobrany może pomóc zmienić jego negatywne przesłanie.

Być może w naszej pracy i w życiu prywatnym posługujemy się dwoma odmiennymi wzorami podpisów, dlatego bardzo ważne jest, aby te podpisy ze sobą współgrały, aby były pozytywne. Może się bowiem zdarzyć, że jeden podpis przyciąga rzeczy złe, a drugi dobre i pojawią się liczne przeszkody na drodze do realizacji naszych celów.

Doświadczony Numerolog może zmienić tę sytuację wprowadzając równowagę do Portretu, która sprawi, że będziemy przyciągać pozytywne wibracje, przynoszące szczęście i spełnienie, a także osiąganie zamierzonych celów i zaspokojenie naszych ambicji.

Taką zmianę możesz zamówić tutaj.

Numerologia podpisu – analiza i korekta

Jak obliczyć wibrację podpisu?

Do Wibracji Urodzenia dodajemy sumę liczb zawartych w podpisie.

Przykład:

Urodzenie + Podpis = Przeznaczenie

Obliczenia dla osoby urodzonej 4.04.1962,  podpisującej się M. Wilk.

Urodzenie       4+0+4+1+9+6+2 = 26 = 2+6=8

Podpis            M. W I L K                              +

4  5   9 3  2  = 23 = 2+3 =5

Przeznaczenie  8 + 5 = 13 = 1+3 = 4

W podanym przykładzie zarówno podpis, jak i przeznaczenie nadają tej osobie bardzo silne i sprzeczne cechy.

Raz jest to osoba popędliwa, niecierpliwa i niespokojna, za chwilę opanowana i całkowicie kontrolująca własne zachowanie i popędy. Jest to osoba o silnej woli i bardzo pracowita i jeśli zapanuje nad gwałtownym usposobieniem może wiele osiągnąć. Pieniądze zawsze będą dla niej ważne, ale zdobywać je będzie powoli, ciężko pracując.

Bardzo dobrym dla tej osoby podpisem byłby taki o wibracji 1 lub 3, a właściwym przeznaczeniem dla tej Drogi Życia byłoby 2 lub 9.

Możliwe przeznaczenia podpisu przedstawiła w swojej publikacji „Język Liczb” uznana Numerolog Pani Gladys Lobos, która zamieściła w niej obszerną analizę dla poszczególnych wibracji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y tą tematyką, chcesz sprawdzić, czy podpis Tobie sprzyja, czy szkodzi możesz zamówić taką analizę tutaj.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter