Numerologia tablic rejestracyjnych Twojego auta

Numerologia tablic rejestracyjnych Twojego auta. Masz samochód, a może zamierzasz go zmienić na nowszy lub dopiero kupić? Nie zapomnij zadbać o to, by rejestracja Twojego auta miała odpowiednią numerologię.  Dlaczego? Ponieważ samochód ma Ci dobrze służyć i zapewniać bezpieczeństwo i wygodę.

Oczywiście to przede wszystkim zależy od Ciebie i innych użytkowników, ale numerologia samochodu ma także istotne znaczenie.

Wiadomo, że nie zawsze możemy decydować o tym, jaki numer zostanie nam nadany, (chociaż jeśli się postaramy jest to możliwe), ale na pewno możemy się zdecydować na indywidualną nazwę. Wprawdzie to trochę droższa opcja, ale może warto ją rozważyć.

Jak obliczyć numerologię tablic rejestracyjnych?

Przede wszystkim musimy pamiętać, że bierzemy pod uwagę wszystko, zarówno litery, jak i cyfry.

Przykład:

Nasza rejestracja ma następujące litry i cyfry: ELN24459

Litery zamieniamy na liczby korzystając z tabelki:

Zgodnie z nią E = 5,  L = 3, N = 5

Sumujemy wszystkie cyfry: 5(E) + 3(L) + 5(N) + 9 + 7 + 5 = 34 = 3+4 = 7

Wibracja naszego samochodu, to cyfra 1 (opis poniżej).

Warto wibrację naszego samochodu zsumować z naszym dniem urodzenia, jeśli to my nim kierujemy.

Warto także pamiętać, że każde auto po jakimś czasie nasiąka wibracją osobistą kierowcy i to w tym liczbowym zestawieniu należy postrzegać jego numerologię.

Numerologia tablic rejestracyjnych Twojego auta

Jeśli po zsumowaniu otrzymamy:

Jedynkę – uważajmy, bo skłania nas ona do szybkiej, ryzykownej jazdy, dobre auto do podróży na krótkim dystansie.

Dwójkę – będzie to dobre auto na dalsze podróże, dla kilku użytkowników jeżdżących na zmianę, może się zdarzyć, że pasażerowie auta będą „pouczać” kierowcę, co może być dość denerwujące.

Trójkę – bardzo dobra wibracja dla osób, które dużo podróżują i zajmują się twórczą pracą, podróż będzie sprzyjała nowym pomysłom, ale kierowca pod wpływem współpasażerów może mieć skłonność do rozpraszania uwagi, ryzykownej jazdy.

Czwórkę – zapewnia bezpieczną jazdę, sprzyja osobom, które mają to auto, jako służbowe lub używają go do zarobkowania. Bardzo dobrze, jeśli jest to wibracja samochodu wziętego na kredyt.

Piątkę – wibracja tego auta skłania do nadużywania prędkości, dlatego kierowcy muszą zachować rozsądek, dobra wibracja dla aut terenowych.

Szóstkę – wibracja auta bezpiecznego dla rodziny, bezinwazyjnego, to auto na długie lata.

Siódemkę – wibracja ta niestety przynosi awaryjność, ale samochód sprzyja duchowości i różnorodnym przemyśleniom, wibracja dobra dla doświadczonych kierowców.

Ósemkę – bardzo dobra wibracja dla samochodów reprezentacyjnych, a także tych, dzięki  którym możemy się wzbogacić lub pomnożyć majątek.

Dziewiątka – samochód marzenie, idealny dla nas, nie chcemy go zmieniać, gdyż czujemy się w nim doskonale.

Drodzy Kierowcy, niezależnie od wibracji numerologicznych bądźcie ostrożni i uważni i docierajcie bezpiecznie do celu!

Szczęśliwej podróży!

Źródło: internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter