Numerologia Związek Dwójki z Dwójką

Numerologia Związek Dwójki z Dwójką.  Jakie szanse mają na wspólne, szczęśliwe życie, czy mogą liczyć na powodzenie w miłości? Czy są to bratnie dusze, czy będą dobrymi przyjaciółmi, czy raczej nie powinni się ze sobą wiązać? To jak jesteśmy dopasowani możemy  przeanalizować w oparciu o wiedzę numerologiczną. Dzięki tej wiedzy możesz znaleźć odpowiedniego partnera lub partnerkę.

Jak  wykorzystać  do tego celu numerologię? Otóż wystarczy poznać swoją liczbę przeznaczenia. Liczba przeznaczenia to nasza Droga Życia. Jak ją obliczyć?  Wystarczy zsumować wszystkie cyfry swojej daty urodzenia w taki sposób, by otrzymać wynik jednocyfrowy. W przypadku liczb mistrzowskich (11, 22, 33) nie należy ich redukować  do jednej cyfry.

Np. Dana osoba urodziła się 12.11. 1976 roku. Sumujemy 1 +2 + 1 + 1 + 1 + 9 + 7 + 6 = 28  => 2+8 = 1

Na temat związku Dwójki z Jedynką pisałam tutaj. 

Dwójka numerologiczna jest osobą szczerą i lojalną, niezwykle empatyczną i uczuciową. Jeśli ulokuje swoje uczucia w wybranej osobie poświęci jej całą uwagę i zadba o atmosferę w związku.  Może się jednak zdarzyć, że przy braku umiaru w miłości stanie się osobą zazdrosną. 

Dwójka jest wytrwałym partnerem dbającym o swój związek i stabilizację materialną i emocjonalną. Musi panować nad zaborczością i nadwrażliwością. Poszukuje partnera, który będzie jej odpowiadał także pod względem intelektualnym. 

Numerologiczna Dwójka może być wspaniałym partnerem, który nie poddaje się łatwo, dopóki nie osiągnie swojego miłosnego celu. Dzięki takiemu podejściu Dwójka zapewnia całej swojej rodzinie bezpieczeństwo i emocjonalną stabilizację. Numerologiczne Dwójki nie mają przed sobą tajemnic, dzięki czemu czują się w swoim towarzystwie niezwykle bezpiecznie.

Numerologia związek Dwójki z Dwójką 

Kiedy spotkają się w życiu dwie Dwójki to z całą pewnością możemy stwierdzić, że jest to związek wspaniale dopasowanych dusz. Dwójki wzajemnie się wspierają, rozumieją się jak nikt inny, w pełni angażują się w miłości i szybko wiążą się  na stałe.

Dwójka potrafi się zaangażować w związek w 100%, dlatego wiążąc się z inną Dwójką może liczyć na to samo. To związek pełen troski i dbałości o Partnera. 

To niezwykle lojalna wibracja, dlatego związek Dwójek jest pozbawiony nieuczciwości, a partnerzy są sobie wierni, nie można się obawiać z ich strony oszustwa czy zdrady. 

Mocne strony związku: ogromne poświęcenie partnerów czyni z nich niezwykły duet, którego możliwości są prawie nieograniczone.

Słabe strony związku: Numerologiczna Dwójka jest z natury dość pasywna i raczej nie podejmuje zdecydowanego działania – przynajmniej dopóty, dopóki sytuacja jej nie zmusi. Brak dowodzenia przez jedną ze stron może się przekładać na niepotrzebne zmaganie się z problemami, które mogłyby być szybko rozwiązane. 

Szanse w związku: Dwójka to wibracja otwarta i przyjacielska. Chętnie angażuje się w relacje międzyludzkie, ma wokół siebie liczną rodzinę i grono sprawdzonych przyjaciół. Na Dwójki zawsze można liczyć w potrzebie.

Zagrożenia w związku: Dwójki są bardzo wrażliwe; często targają nimi wątpliwości… praktycznie w każdym temacie. Jeśli nie będą miały zapewnionego poczucia bezpieczeństwa mogą mieć kłopoty w  związku. 

Rada dla związku: Nie czekać na partnera z podejmowaniem decyzji, nie otaczać partnera nadmierną opieką, bo można go „zagłaskać na śmierć”. 

Źródło: Internet, AstroWeb

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter