Numerologia  związek Jedynki z Dwójką

Numerologia związek Jedynki z Dwójką. Jeśli chcemy wiedzieć jaki to będzie związek  powinniśmy się zastanowić nad tym, co obie te wibracje numerologiczne wnoszą do związku. 

Jak obliczyć jaką jesteśmy wibracją numerologiczną pisałam tutaj. Krótkie wyjaśnienie – sumujemy cyfry z naszej daty urodzenia. Wynik to nasza wibracja numerologiczna, inaczej Droga Życia. 

Jedynka numerologiczna w miłości nie jest łatwym partnerem ponieważ jest urodzonym liderem, który chce przewodzić i rządzić. I choć trudno jej się podporządkować  stara się dać z siebie jak najwięcej i dba o wzajemną satysfakcję. Niemniej sprawy zawodowe mogą nieco zdominować związek i spowodować, że Jedynka może być agresywna i mocno materialistyczna.  

Jedynka ze względu na przekonanie o własnej wyjątkowości będzie szukała wyjątkowego partnera. Jednak musi uważać aby nie przytłaczać partnera i nadmiernie się nie upierać przy swoim zdaniu.  

Dwójka numerologiczna jest osobą szczerą i lojalną, niezwykle empatyczna i uczuciową. Jeśli ulokuje swoje uczucia w wybranej osobie poświęci jej cała uwagę i zadba o atmosferę w związku.  Może się jednak zdarzyć, że przy braku umiaru w miłości stanie się osobą zazdrosną. 

Dwójka jest wytrwałym partnerem dbającym o swój związek i stabilizację materialną i emocjonalną. Musi panować nad zaborczością i nadwrażliwością. Poszukuje partnera, który będzie jej odpowiadał także pod względem intelektualnym. 

Numerologia związek Jedynki z Dwójką

Powinien to być związek udany i trwały. Aby tak się stało partnerzy muszą się szanować nawzajem. Zachować zdrowe relacje i równowagę ponieważ związek może się przekształcić w toksyczny. 

Jedynka zapewni poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Dwójka tego potrzebuje. Zakochana w sobie para mająca wspólne plany i marzenia to gwarancja szczęśliwego związku. 

Mocne strony związku: wzajemne wspieranie się i uzupełnianie w realizacji marzeń, siła przebicia Jedynki i troskliwa opieka Dwójki. 

Słabe strony związku: różne potrzeby emocjonalne, 

Szanse w związku: wzajemne uzupełnianie potrzeb ponieważ jedno ma to, czego brak drugiemu, zgrany duet zarówno w pracy jak i miłości.

Zagrożenia w związku: Jedynka będzie dążyć do zapewnienia sobie przestrzeni i niezależności, a Dwójka będzie przy niej trwać. Może więc pojawić się negatywny model związku Jedynka pan i władca – Dwójka emocjonalny niewolnik. 

Rada dla związku: Pamiętać o swoich potrzebach, dbać o harmonię w związku, ufać sobie i szanować się nawzajem, starać się zrozumieć druga stronę. 

Źródło: Internet, AstroWeb

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter