Numerologia związek Jedynki z Piątką

Jaki związek stworzy niesamowicie energiczna i lubiąca przewodzić Jedynka i porywcza, spontaniczna i ceniąca sobie wolność Piątka? Wbrew pozorom są to wibracje, które mają ogromne szanse na stworzenie bardzo dobrej relacji. Obie te wibracje bardzo sobie cenią wolność i chociaż Jedynka bardziej dąży do realizacji życiowych celów, a Piątka stawia na luz, to z czasem zaczną na siebie pozytywnie wpływać. 

Jeśli chcesz wiedzieć jak obliczyć jaką jesteś wibracją numerologiczną, jaka jest Twoja Droga Życia, zajrzyj tutaj

Jedynka jako urodzony lider chce także przewodzić w związku. Lubi podejmować decyzje, ale także dba o dobro drugiej strony. Stara się dać z siebie jak najwięcej ponieważ chce być najlepsza we wszystkich dziedzinach życia.  Może być też nieco egoistyczna przez co partner może czuć się pomijany.  Nieobce są jej też agresywne zachowania przejawiające się również w odniesieniu do partnera. 

Swoją osobowością i nadmierną energią może przytłaczać osobę będącą z nią w związku. Lubi rządzić w związku i nie wybiera na swojego towarzysza życia byle kogo. 

Piątka jest osobą niezwykle charyzmatyczną, niestety ma skłonność do unikania poważnych związków, gdyż obawia się, że związek będzie ją ograniczał. Osoba, która chce stworzyć związek z Piątką musi tak jak ona nade wszystko cenić wolność. Lubi przelotne znajomości, nastawione wyłącznie na czerpanie z nich przyjemności, ale kiedy spotka osobę, która nie będzie jej ograniczać potrafi się ustatkować. 

Tylko prawdziwa miłość sprawi, że Piątka będzie wierna swojemu Partnerowi. Bywa spontaniczna i porywcza, co może skutkować nieświadomym wyrządzaniem krzywdy swoim bliskim. Potrafi zmienić zdanie, jeśli uświadomi sobie, że popełniła błąd. 

Relacja Jedynki z Piątką

Kiedy Jedynka z Piątką zaczną się spotykać od razu pomiędzy nimi zaiskrzy i będą na siebie pozytywnie wpływać. Połączenie tych dwóch wibracji może dać w efekcie bardzo pozytywny związek ponieważ będą nawzajem łagodzić swoje negatywne cechy. 

Mocne strony związku: większa sympatia u Jedynki, mniej bujania w obłokach u Piątki.

Słabe strony związku: niebezpieczeństwo braku porozumienia w podstawowych sprawach, a co za tym idzie brak możliwości wspólnego życia.

Szanse w związku: chęć budowania pięknej miłości – nie tylko gorącej, ale też swobodnej i niczym nieograniczonej.

Zagrożenia w związku: zbytnie narzucanie Partnerowi własnej woli. 

Rada dla związku: Wszelkie sprawy sporne należy rozwiązywać od razu. Szczerze ze sobą rozmawiać i ustalać wspólne cele. Poszukać złotego środka między nadmierną powagą i lekkomyślnością.

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter