Numerologiczna Jedynka w biznesie

Numerologiczna Jedynka w biznesie jest idealna jeśli zamierzamy się zajmować niestandardowymi usługami lub produktami. Oczywistym jest, że Nazwa Firmy powinna być dobrze dobrana do rodzaju działalności, którą prowadzisz. 

Najlepiej sprawdzić to zanim rozpoczniesz działalność, ponieważ unikniesz wówczas strat, na jakie możesz się narazić. Głównym celem otwierania firmy jest zarobkowanie, dlatego przyszłą działalność należy wspomóc liczbami, które przyczynią się do rozwoju firmy.  

Jak sprawdzić, czy dobrze dobraliśmy nazwę dla firmy? Musimy przeanalizować wszystkie wpływające na powodzenie biznesu czynniki. O tym napisałam tutaj

Z numerologicznego punktu widzenia najważniejsza jest wibracja nazwy firmy oraz data rozpoczęcia działalności naszego przedsiębiorstwa. Oczywiście należy również wziąć pod uwagę nie tylko te czynniki, warto także uwzględnić portret numerologiczny właściciela firmy i  pracowników.

Podobnie jak my, każda firma ma swoją drogę życia, która wyznaczają poszczególne wibracje.

Wibracje te są istotne w życiu każdej firmy, dlatego powinniśmy wybrać  taką  nazwę i takie przeznaczenie firmy, które będzie  wspierać jej rozwój.  

Analizę rozpoczniemy od wibracji 1. Liczba 1 jest właściwa dla firmy, wprowadzającej na rynek niestandardowe i nowatorskie produkty lub usługi.

Realizuje pomysły, które nie były dotąd proponowane przez żadną z firmy. Liczba ta wiąże się z innowacyjnością, awangardą, nowymi technologiami.

Wspomaga dynamiczną i przebojową firmę, która działa w sprzedaży, doradztwie, usługach, zwłaszcza, jeśli opiera się na nowatorskich rozwiązaniach.

Liczba 1 niesie ze sobą dużą siłę i energię, oznacza sukces, początek wszystkiego, pionierstwo, a także brawurę. Najlepiej się sprawdzi w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej.

Jak zadziała na klientów firma o wibracji Jedynki? 

 Jakie zachowania i działania ich do firmy przyciągną?

Wibracja Jedynki to:

Przywództwo i pewność siebie, dlatego musimy pokazać klientom, że wiemy czego chcemy i co jest naszym celem. 

Determinacja, powinniśmy pokazać, że zrobimy wszystko, aby osiągnąć sukces w budowaniu biznesu i jego promocji. 

Jasna i konkretna komunikacja, która pozwoli klientom uzyskać interesującą ich wiedzę. 

Twoja osobista marka, daj się rozpoznać i dbaj o  to, aby się wyróżnić na tle innych firm. 

Społeczność wokół firmy. Udzielaj się aktywnie na różnorodnych stronach, wykorzystuj do promocji social media, dbaj o komunikację z klientami, dostarczaj  wartościowe treści. 

Indywidualne podejście. Postaw na właściwe relacje, zadbaj o bardzo dobrą obsługę, podtrzymuj więzi nawet po zakończeniu współpracy. 

Dziel się swoją wiedzą i  doświadczeniem z innymi, daj się poznać i buduj zaufanie do swojej firmy. 

Budowanie pomyślności firmy, to żmudna praca, na wszystko trzeba czasu. Numerologia pomoże w dobraniu odpowiedniej, sprzyjającej firmie nazwy, ale nie zastąpi pracy i zaangażowania  właściciela. 

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter