Numerologiczna Jedynka z Dziewiątką

Numerologiczna Jedynka z Dziewiątką czy to związek zgodny i dopasowany, czy raczej skazany na porażkę? Na to pytanie odpowiedzi może nam udzielić numerologia. 

Numerologia w niezwykle trafny sposób, pomaga „podejrzeć” określone partnerstwo, związek, w którym jesteśmy, lub dowolną, interesującą nas relację międzyludzką – określoną znajomość, partnerów biznesowych, relację rodzic – dziecko, itp. wyjaśniając wiele istotnych spraw.  

Analizując numerologię partnerską – możemy dogłębnie zbadać np. własny związek partnerski. Począwszy od stopnia „dopasowania się” partnerów, poprzez ich wspólne cele, po czas, w jakim znajdują się obecnie. Możemy zobaczyć jak dana relacja przebiega. Numerologia ułatwia świadome istnienie partnerów w określonym związku.

Najważniejszą liczbą w dokonywaniu porównań numerologicznych jest liczba Drogi Życia. Bardzo ważne jest, aby budować relacje z partnerem w oparciu o tę właśnie liczbę, ponieważ pokazuje ona naturalne skłonności danych osób nabyte przy urodzeniu oraz zestaw cech charakteru, które zawsze będą częścią życia twojego i tej osoby, którą darzysz uczuciem.

Jak obliczyć Drogę Życia przeczytaj tutaj.

Jedynka jako urodzony lider chce także przewodzić w związku. Lubi podejmować decyzje, ale także dba o dobro drugiej strony. Stara się dać z siebie jak najwięcej ponieważ chce być najlepsza we wszystkich dziedzinach życia.  Może być też nieco egoistyczna przez co partner może czuć się pomijany.  Nieobce są jej też agresywne zachowania przejawiające się również w odniesieniu do partnera. 

Swoją osobowością i nadmierną energią może przytłaczać osobę będącą z nią w związku. Lubi rządzić w związku i nie wybiera na swojego towarzysza życia byle kogo. 

Dziewiątka potrzebuje czasu aby otworzyć się na miłość. Jeśli  nie jest gotowa, to nie zaangażuje się w żaden poważny związek. Często wynika to z faktu, że ktoś we wczesnej młodości złamał jej serce. Trudno jej wyrażać emocje dlatego często okazuje chłód i dystans. Szuka takiej osoby, przy której ma poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa. Mimo tych ograniczeń najczęściej udaje się jej spotkać takiego partnera. 

Relacja Jedynki z Dziewiątką

Obie te liczby są z natury niezależne, ale cechy charakteru są w tym związku bardzo dobrze dopasowane. Dziewiątka jest bezinteresowna i poświęca dużo uwagi innym. Jedynka musi jej na to pozwolić.

Związek ten wymaga kompromisu i jeśli uda się zachować w nim równowagę, to wszystko powinno się dobrze ułożyć. Jedynka zdaje sobie sprawę z potrzeb Dziewiątki i stara się te potrzeby zaspokoić, co sprawia że związek może być namiętny, szczęśliwy i długotrwały. 

Mocne strony związku: niezmiernie silne zaangażowanie obu stron sprawia, że tworzą dobraną parę. Dają z siebie wszystko, choć oboje mają nieco inne cele. 

Słabe strony związku: może się zdarzyć, że partnerzy spędzają ze sobą zbyt mało czasu. Oboje mają tyle zajęć i planów, że często nie starcza dnia na wspólne przyjemności czy różnego rodzaju aktywności.

Szanse w związku: dalekowzroczność Dziewiątki w połączeniu z oryginalnością Jedynki mogą stworzyć genialny układ, który przyniesie wspaniałe owoce.

Zagrożenia w związku: oboje potrafią być o siebie zazdrośni. Co gorsza, nie potrafią w tej kwestii trzymać emocji na wodzy i często kłócą się o kontakty z innymi ludźmi – nawet jeśli nie ma do tego silnych podstaw.

Rada dla związku: muszą wykazać się silną wolą, by osiągnąć równowagę pomiędzy sobą. Powinni nauczyć się kontrolować swoje wnętrze i dopasować je nieco do drugiej strony. Tylko wówczas ich związek będzie szczęśliwy.

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter