Numerologiczna Jedynka z Ósemką

Numerologiczna Jedynka z Ósemką. Jakie mają szanse na dobry i szczęśliwy związek? Czy będą to dobrze dopasowane do siebie wibracje, czy wręcz przeciwnie? Na te pytania możemy  poszukać odpowiedzi wykorzystując wiedzę numerologiczną. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy poznać swoją Liczbę Przeznaczenia. Liczba Przeznaczenia, czyli Droga Życia pokazuje ona naturalne skłonności danych osób nabyte przy urodzeniu oraz zestaw cech charakteru, które zawsze będą częścią życia twojego i tej osoby, którą darzysz uczuciem.

Z biznesowego punktu widzenia jest to bardzo dobra para. Niestety z punktu widzenia miłości już tak nie jest.  Oboje są bardzo stanowczy i wymagający, dlatego ich oczekiwania mogą znacznie przekroczyć rzeczywiste możliwości. Poważnym zagrożeniem są dla obojga negatywne opinie, których z pewnością nie będą sobie szczędzić. Sukces mogą osiągnąć tylko za pomocą wzajemnej gotowości do pójścia na kompromis.

Jak obliczyć Drogę Życia przeczytaj tutaj

Jaka jest numerologiczna Jedynka? Jedynka numerologiczna w miłości nie jest łatwym partnerem ponieważ jest urodzonym liderem, który chce przewodzić i rządzić. I choć trudno jej się podporządkować  stara się dać z siebie jak najwięcej i dba o wzajemną satysfakcję. Niemniej sprawy zawodowe mogą nieco zdominować związek i spowodować, że Jedynka może być agresywna i mocno materialistyczna.  

Jedynka ze względu na przekonanie o własnej wyjątkowości będzie szukała wyjątkowego partnera. Jednak musi uważać aby nie przytłaczać partnera i nadmiernie się nie upierać przy swoim zdaniu.  

Ósemka może mieć trudności w tworzeniu bliskich więzi z ludźmi ponieważ ma tendencje do wykorzystywania ich dla spraw materialnych.  Traktuje ludzi uprzejmie i nie jest pozbawiona serca, ale ze względu na nieustanne dążenie do sukcesu ma trudności z wyrażaniem uczuć. 

Ósemka jest istotą pracowitą. i przywiązuje dużą wagę do władzy i pieniędzy. Ma tendencję do wykorzystywania swojej pozycji dla zdobycia tego, czego chce, także w odniesieniu do miłości. 

Numerologiczna Jedynka z Ósemką

Jaki związek mogą stworzyć? Dla obu wibracji ten związek może być korzystny pod warunkiem, że nie będą zapominać o łączącym ich uczuciu. Muszą pielęgnować romantyczne relacje i nie skupiać się wyłącznie na karierze.

Ponieważ lubią długie dyskusje i rozważania nie będą się ze sobą nudzić. Będą mieli wspólne tematy do rozmowy. Wspólne sukcesy będą cementować związek Jedynki z Ósemką. Niestety obie te wibracje są niezależne i skupione na własnych dążeniach. Jeśli nie  nauczą się współpracy związek nie przetrwa.  Utracą miłość, a pozostanie tylko materialna strona związku. 

Mocne strony związku: Jedynka i Ósemka to silne osobowości, które jeśli zechcą być razem, to ten cel osiągną. 

Słabe strony związku: bezkompromisowość może doprowadzić do rozstania, gdyż oboje partnerzy nie lubią chodzić na ustępstwa i zaciekle bronią własnych poglądów. Będą więc często się kłócić.

Szanse w związku: wspólne ambicje – jeśli oboje będą pragnąć tego samego, mają szansę na stworzenie nierozerwalnej więzi.

Zagrożenia w związku: walka o dominację, która prawie nigdy nie ustaje. 

Rada dla związku: Współpraca i bezgraniczne zaufanie to sedno waszego uczucia. Wspólnymi siłami, jako równorzędni partnerzy osiągniecie sukces w miłości. 

Źródło: Internet, AstroWeb

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter