Numerologiczna Jedynka z Szóstką

Numerologiczna Jedynka z Szóstką. Jakie są te wibracje we wzajemnych kontaktach? Czy mają szansę stworzyć wartościowy związek, na lata? Czy jesteś numerologiczną Szóstką, albo Jedynką?  O tym możesz się przekonać, jeśli sprawdzisz jaka jest twoja Droga Życia, inaczej mówiąc przeznaczenie. Jak to obliczyć? Zajrzyj tutaj

Na temat Jedynki pisałam już wcześniej, ale krótko przypomnę te treści. Otóż Jedynka jako urodzony lider chce także przewodzić w związku. Lubi podejmować decyzje, ale także dba o dobro drugiej strony. Stara się dać z siebie jak najwięcej ponieważ chce być najlepsza we wszystkich dziedzinach życia.  Może być też nieco egoistyczna przez co partner może czuć się pomijany.  Nieobce są jej też agresywne zachowania przejawiające się również w odniesieniu do partnera. 

Swoją osobowością i nadmierną energią może przytłaczać osobę będącą z nią w związku. Lubi rządzić w związku i nie wybiera na swojego towarzysza życia byle kogo. 

Szóstka numerologiczna jest niezwykle opiekuńczą wibracją. Wie, czego pragną inni i potrafi sprawić, że są szczęśliwi. Jest dobrym partnerem, nie daje powodów do zazdrości, zawsze dba o partnera i daje z siebie wszystko, aby był zadowolony. Często z tego powodu poświęca własne ambicje. 

Opiekuńczość Szóstki, zwłaszcza nadmierna, może jednak spowodować, że dla drugiej strony będzie to męczące. Może to doprowadzić do niezadowolenia. Szóstka jest bardzo wrażliwa, dlatego koniecznie należy jej okazywać uczucia, jeśli nie ma tego w związku po prostu odchodzi. 

Relacja Jedynki z Szóstką

Bardzo dobrze obie te wibracje się spełniają w sprawach materialnych. Szóstka pragnie stabilizacji i dobra rodziny, a Jedynka może to wszystko zapewnić. Niestety w uczuciach jest dużo gorzej. Jedynka dąży do niezależności i nie chce się sobą z nikim dzielić, Szóstka chce się nią opiekować, gdyż tego potrzebuje do życia. Stąd blisko do sytuacji konfliktowych i niestety  do powolnego rozpadu związku. 

Mocne strony związku: tylko współpraca może zapewnić jedność tego związku.

Słabe strony związku: nadmierna kontrola ze strony Szóstki, może doprowadzić do rozpadu związku. 

Szanse w związku: rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa, to jedyny sposób, aby wszystko się dobrze układało. 

Zagrożenia w związku: jedynka jest pozbawiana skrupułów, dlatego może doprowadzić szóstkę na skraj załamania nerwowego. 

Rada dla związku: zaangażowanie i szczerość, a  także umiejętność ustąpienia drugiej stronie, to jest podstawa dobrego związku. 

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter