Piątka jako tło Roku Indywidualnego

Piątka jako tło Roku Indywidualnego, podobnie jak Jedynka i Trójka wnosi w nasze życie szybkość, zmiany i nowe możliwości.

Jest to twórczy, ale trochę niespokojny czas, pełen wielkich emocji, warto więc uwierzyć, że przyniesie nam pomyślność.

Zmiany jakie nastąpią mogą być dla nas zaskakujące i może ich być więcej niż się spodziewamy, dlatego możemy mieć trudności z ich opanowaniem.

Swoim zasięgiem mogą obejmować każda sferę naszego życia i dla uporządkowanych i spokojnych osób mogą być dość problematyczne, a wręcz niemiłe.

Różnorodne okazje, jakie się pojawią będą wymagały od nas szybkich decyzji, dlatego warto pamiętać przy ich podejmowaniu o postanowieniach z roku 4.

Kiedy Piątka 5/5 jest tłem dla Roku Indywidualnego?

Wtedy, gdy zarówno Liczba Główna jak i Liczba Uzupełniająca jest 5.

Oznacza to, że para liczb składających się na Rok Indywidualny wyliczona jest z zsumowania daty urodzenia, czyli dnia, miesiąca i roku oraz z zsumowania dnia i miesiąca urodzenia .

Załóżmy, że badana osoba urodziła się 13.01.1962 roku. Sumujemy: pełną datę urodzenia 13 + 1 + 1962 = 1 + 3 + 1 + 1 + 9 + 6 + 2 = 23 = 5  oraz  dzień i miesiąc urodzenia 13 + 1 = 1 + 3 + 1 = 5.

Otrzymujemy wibrację roku Indywidualnego 5/5.

Czego możemy się spodziewać w  roku, którego tłem jest 5?

Możemy się przeprowadzić, zmienić zarówno miejsce zamieszkania, jak i środowisko, a także relacje zawodowe i osobiste.

Możliwa jest zmiana statusu rodzinnego, spodziewajmy się ślubu, narodzin potomka, nowych kontaktów, ale też niestety separacji, zmian w pracy, rozstań.

Warto wykazać się elastycznością i  umiejętnością panowania nad ewentualnymi zmianami, aby nie przerodziły się w trudne do opanowania problemy.

Piątka jako tło Roku Indywidualnego sprzyja podróżom i wyjazdom zagranicznym, czy to prywatnym, czy też związanym z wykonywaną pracą.

 Będą one niezwykle owocne gdyż możemy odnieść sukces, zdobyć nowych przyjaciół, spełnić się uczuciowo i zawodowo.

Koniecznie musimy w tym roku zapanować nad niecierpliwością i wykazać się opanowaniem.

Trzymajmy nerwy na wodzy, mądrze i roztropnie podejmujmy decyzje, gdyż agresywne zachowanie spotęguje konflikty.

Wszystko, co pojawi się w tym roku postarajmy się obrócić na naszą korzyść, a rok 5. będziemy mogli zaliczyć do bardzo udanych.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby jako tło losu

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter