Piątka Twoją Drogą Życia

Piątka Twoją Drogą Życia oznacza, że osoby które nią kroczą są obdarzone  kreatywnością i odwagą, a także witalnością i długowiecznością.

Łatwo się komunikują z innymi, mają nieustającą ciekawość życia, nie grozi im zastanie się w miejscu, ciągle coś chcą poznawać, zmieniać i poprawiać.

Piątka wyzwala wśród swoich podopiecznych niecierpliwość, wybuchowość, a nawet agresję, a także skłonność do nadmiernego ryzyka.

Cierpliwość i namysł to cechy, które bezwzględnie powinna Piątka w sobie rozwijać, ponieważ to sprawi, że będzie postępować planowo, racjonalnie i systematycznie.

Piątka Twoją Drogą Życia

Na Piątkę, jako wibrację składają się  liczby: 5/14, 5/23, 5/32 oraz 5/4;

Piątka z Podliczby 14

Osoba z tą wibracją jest obciążona tzw. długiem karmicznym, związanym z nadużywaniem wolności kosztem innych osób.

Dług ten nazywany karmą wolności nakłada na daną osobę konieczność zmagania się z różnymi pokusami, które przynosi życie.

Ciągle trzeba się borykać z trudnościami, aż do momentu, gdy nauczymy się dokonywania słusznych i prawidłowych wyborów.

Nawet jeśli nam się powodzi zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, to będziemy odczuwać niedosyt i niezadowolenie.

Źle przepracowane wyzwanie 5/14 sprawia, że łatwo możemy stracić wszystko, co posiadamy, wszystko na czym nam zależy.

Może to być praca, rodzina, dom, pieniądze, a także nasz wygląd zewnętrzny, czy zdrowie. To na czym nam najbardziej zależy możemy utracić.

14 patronuje Słonce i Jowisz, które obiecują powodzenie i łatwość osiągania sukcesów. Niemniej pamiętać należy o tym, żeby nie przesadzić w tych dążeniach.

Osoby z Piątką z Podliczby 14 powinny dążyć do równowagi w życiu, aby szybciej przepracować niełatwe problemy, jakie będzie im przynosić życie.

Piątka z Podliczby 23

Niebezpieczeństwo patronuje tej wibracji. Księżyc i Mars wpływający na życie danej osoby może w znaczący sposób zaważyć na jej przyszłości.

Księżyc spowalnia działanie wojowniczego Marsa, ale z czasem Mars może przejąć nad nim władzę.

Wówczas niestety może w życiu Piątki z 23 pojawić się nadmierna agresja, złość i wszelkie negatywne emocje.

Pozytywna wibracja liczb 2 i 3 daje chęć i łatwość  przyswajania wiedzy. Łagodzi też agresję i skłania do pozytywnych relacji międzyludzkich.

Łagodzi też impulsywność Piątki. Daje też podopiecznym niezwykle silne dążenie do powodzenia, poczucie własnej wartości i powodzenie u płci przeciwnej.

Jednak by to osiągnąć konieczna jest nieustanna praca nad sobą.

Piątka z Podliczby 32

Wibracja ta określana jest jako cierpliwość, co ma niebagatelne znaczenie w odniesieniu do niecierpliwej Piątki.

Dominuje tu Mars, ale z czasem łagodzony przez wpływy Księżyca da Piątce szansę na słuchanie tego, co gra w duszy i słuchanie intuicji.

Jeśli Piątka będzie pamiętać o konieczności dążenie do cierpliwości, to uda się pokonać ewentualne przeszkody i osiągnąć pomyślność.

Ta wibracja skłania Piątkę do hojności, szczodrości, wielkoduszności i szlachetności. Wspaniałomyślność, wierność i konsekwencja to cechy, których pozytywne wpływy dają poczucie pewności i słuszności postępowania.

Piątka z Podliczby 41

To wysoka wibracja nakładająca na osoby nią obdarzone dużo większe wymagania, gdyż każdy błąd przynosi w tym wypadku wyższe konsekwencje.

Przy tej wibracji należy okazywać nastawienie prospołeczne, dążyć do zmniejszenia naszych egocentrycznych dążeń.

Jowisz i Słońce mają tu duży wpływ, dając możliwości i łaski, ale koniecznie trzeba tu dbać o to, aby zachować zdrowy egoizm w dbałości o własne interesy.

Równowaga w realizacji zamierzeń i motywów pozwala na osiągnięcie szczytnych celów dla dobra innych osób.

Niewiele osób jest w stanie sprostać tym wymaganiom, mogą zatem osiągnąć dużo, albo spocząć na laurach i wieść takie sobie życie.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Numerologia Optymistyczna

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter