Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody?

Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody? Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić! Czy drobna zmiana w Twoim  mieszkaniu może coś zmienić w tej sprawie?

Bardzo często tak się zdarza, że związki pragną dziecka i starają się o nie przez całe lata, a te starania niestety nie przynoszą rezultatu, nie ma ciąży, nie udaje się In vitro, zawodzą wszystkie metody.

Lekarze zapewniają, że wszystko jest w porządku, a starający się popadają w coraz większą depresję i zniechęcenie, bo niestety nie ma ani ciąży, ani dziecka.

Jeśli i w Waszym związku tak jest sprawdź, czy mieszkanie jest urządzone zgodnie z zasadami feng shui. Jeśli nie, to zmień urządzenie mieszkania! Jeśli Twoje mieszkanie lub dom, ma nietypowy rozkład, w którym trudno dokonać satysfakcjonujących zmian skup się wyłącznie na sypialni.

Jak przeprowadzić zmiany?

Wykorzystaj w tym celu siatkę Bagua, którą zamieszczam poniżej. Obszerniejszą informację o tym, jak ją zastosować w swoim mieszkaniu znajdziesz chociażby na stronie, z której ją pobrałam (aby przejść na stronę kliknij w obrazek).

Siatka Bagua.

Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody?

Dlaczego bagua?

Siatkę tę nakłada się na plan mieszkania, aby sprawdzić, które obszary życia wymagają poprawy. Jeśli nie macie potomstwa koniecznie sprawdźcie, gdzie w waszym mieszkaniu znajduje się kwadrat oznaczony numerem 7, to jest sfera, odpowiedzialna za posiadanie dzieci.

Może się okazać, że ta sfera wypada np. tam, gdzie w mieszkaniu jest toaleta, więc z góry wiadomo, że wasze starania mogą nie przynieść rezultatu.

Jakie remedia zastosować, aby poprawić tę sferę?

Wykorzystaj w tym celu sztukę przedstawiającą wodę, zarówno w ruchu, jak i stojącą, może to być oczko, basen, jezioro, fontanna.  Polecam w ślad za  obrazek przedstawiający taflę spokojnego jeziora – najlepiej np. Morskie Oko w słońcu.

Problem bezpłodności, czy niemożności posiadania dzieci dotyka bardzo wielu osób. Każda nieudana próba powoduje cierpienie, ból, frustrację i   głęboki żal.  Pary starające się o dziecko  chwytają się każdej szansy, każdej najmniejszej iskry nadziei, może warto wypróbować także tę?

Życzę, aby ta rada przyniosła Wam szczęście!

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter