Numerologiczna prognoza na 12 miesięcy

Numerologiczna prognoza na 12 miesięcy

Numerologiczna prognoza na 12 miesięcy jest bardzo dobrym pomysłem na prezent świąteczny, urodzinowy, imieninowy, czy taki bez okazji. Bardzo często nie mamy pomysłu na prezent dla naszych bliskich, szukamy inspiracji w Internecie i zwykle jest to coś materialnego.

Tymczasem wielką niespodzianką może być prezent dla ducha, w postaci właśnie prognozy numerologicznej na 12 miesięcy. Podpowie nam ona jak możemy przeżyć kolejne 12 miesięcy, na czym się skupić, aby w pełni wykorzystać potencjał jaki za sobą niosą kolejne miesiące. 

Co zawiera taka prognoza numerologiczna? 

Opis roku osobistego – rok osobisty pomoże przygotować się na przełomowe zmiany lub zaplanować coś bardzo ważnego. Wiedza numerologiczna  pomoże Tobie pewniej myśleć o przyszłości, dlatego szybciej podejmiesz właściwe działania.

Dzięki niej dowiesz się, na czym się skupić, czego unikać. Dowiesz się kiedy masz szansę poznać swoją miłość, założyć rodzinę, osiągnąć sukces. 

Opis roku numerologicznego – rok numerologiczny decyduje o tym jak będą na Ciebie wpływać energie zewnętrzne. Poznasz w jaki sposób będą na na Ciebie oddziaływać. Dowiesz się jakich będziesz przyciągać ludzi oraz sytuacje, co będzie dla Ciebie sprzyjające, a na co nie.

Opis każdego miesiąca – Dzięki orientacji, w jakim miesiącu aktualnie się znajdujesz będziesz wiedziała,  jakie w tym momencie sprzyjają Tobie energie. Poznasz też te niesprzyjające.  Będziesz widzieć, jakie działania mogą Tobie przynieść nam korzyści. Czego akurat w danym czasie nie powinnaś wykonywać, bo skutek tego będzie marny.

Dzięki tej  prognozie będziesz mógł/a  zaplanować pewne wydarzenia w danym miesiącu, zobaczysz kiedy najlepiej podjąć konkretne działania dotyczące pracy, biznesu, wypoczynku itp.

Będziesz wiedziała co zrobić, aby łatwiej osiągnąć swoje życiowe cele. Zobaczysz szanse i zagrożenia i będziesz wiedziała na czym się skupić, a kiedy odpuścić w danej sprawie. 

Prognozę otrzymasz mailowo w formie pdf. Będzie to kilkustronicowy opis tego, co może się wydarzyć w Twoim życiu w kolejnych miesiącach roku. 

Koszt usługi – 200 zł

Co będzie potrzebne do wykonania prognozy? 

Koniecznie musisz podać Twoją datę urodzenia oraz imię i nazwisko. 

Jeśli interesują Cię inne zagadnienia związane z numerologią serdecznie zapraszam do zapoznania się z innymi moimi propozycjami usług numerologicznych zawartych w rozdziale Oferta .

Możesz u mnie zamówić  Portret Numerologiczny, Portret Firmy, Wyznaczyć datę ślubu oraz inne usługi.

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

  W temacie formularza wpisz: „Prognoza numerologiczna”. Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z RODO i akceptacją ustawy o ochronie danych osobowych*

   (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zamówieniu, dla potrzeb jego obsługi, zgodnie z ust, z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

   

  Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter