Prognoza numerologiczna na 2022 

Prognoza numerologiczna na 2022. Rok numerologiczny 2022 rozpoczął się po wrześniowym nowiu Księżyca, 7 września 2021 roku. Właśnie wtedy dobiegł końca trudny, pełen zmian rok numerologiczny 2021, któremu patronowała Piątka.  Jak obliczamy rok numerologiczny? To proste: sumujemy liczby roku 2022, które dają wibrację numer 6 (2+0+2+2=6).

Ta wibracja przypomina nam o naszych największych pragnieniach, dlatego czas stworzyć życie, takie jak sobie wymarzymy. Szóstka sprzyja osiąganiu radości i szczęścia i obdarza miłością, spełnieniem, harmonią i bezpieczeństwem.

Numerologiczna Szóstka mówi też o tym, że powinniśmy przyjąć wspaniałe dary od losu, które dla nas ten rok przynosi. Szczególnie sprzyja rodzinie i związkom partnerskim, ponieważ przynosi bezwarunkową miłość, empatię, współczucie  i  ciepło.  Szóstka daje opiekę, zaufanie oraz szczerość w wyrażaniu uczuć. Zacieśnia więzi. 

Numerologia mówi nam o tym, że na naszą przyszłość mają wpływ liczby wpisane w naszą datę urodzenia. Data urodzenia, to nasza Droga Życia. Jak ją obliczyć? O tym więcej tutaj.  Jeśli do Drogi Życia dodamy wibrację roku numerologicznego,  w tym wypadku 6 (2022), to otrzymamy informację o tym, jak ten rok na nas wpłynie.

Prognoza numerologiczna na 2022 

Droga Życia 1

Rok 2022 dla osób o Drodze Życia numer 1 będzie dobry pod warunkiem, że nie będziecie się skupiać na niepowodzeniach. Cieszcie się ze wszystkich swoich osiągnięć i bądźcie dumni z tego, jakim zmianom podlegacie i kim się stajecie pod ich wpływem stajecie. W tym roku uda wam się dostrzec wszystkie swoje niedoskonałości i zobaczycie, że nie sprawi wam kłopotu zrozumienie tego, co powinniście robić lepiej niż dotychczas.

Nie pozwólcie, aby negatywne myśli udaremniły wasze starania o poprawę waszego życia. Skupiajcie się na pozytywnych energiach, a wielkie marzenia się zamanifestują. Starajcie się spędzać jak najwięcej czasu z waszymi bliskimi, gdyż w tym roku numerologicznym tego szczególnie potrzebują.

Zdrowie wymagać będzie od Was zachowania równowagi między umysłem, a ciałem, dlatego trzeba ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu.

Droga Życia 2

Osoby z wibracją Dwójki muszą się przygotować na to, że rok 2022 będzie dla Was bardzo wymagający, ale też niezwykle korzystny. Wszystkie sprawy zmienią się na lepsze, jeśli sprostacie wyzwaniom jakie ten rok przyniesie. Bezwzględnie skierujcie swoją uwagę na takie rzeczy i sprawy, które pomogą wam poprawić jakość Waszego życia i absolutnie nie skupiajcie się na negatywach.

W żadnym wypadku nie wolno wam się poddawać nawet wtedy, gdy na swojej drodze napotkacie przeszkody. Musicie znaleźć w sobie siłę, by podnieść się z każdego upadku. W każdej sytuacji zachowujcie się uczciwie i nie rezygnujcie z wyznawanych wartości. Dwójka zachęca Was do prowadzenia uczciwego życia.

Nigdy nie rezygnujcie z wyznawanych wartości, aby uszczęśliwiać ludzi. Pozostańcie wierni sobie, osobie którą jesteście. Nie pozwólcie, aby status związku obniżył waszą kondycję psychiczną. Upewnijcie się, że macie zdrową relację. Doceńcie swojego partnera i chrońcie serce przed zranieniem. 

Droga Życia 3

Dla osób z wibracją 3 będzie to rok zmian, dlatego koniecznie przejmijcie kontrolę nad waszym życiem. Starajcie się robić wszystko to, co wam przynosi radość.  Bez względu na to, co przyniesie życie starajcie się być lepszymi ludźmi niż dotychczas.

Będzie to czas realizacji waszych marzeń, dlatego pracujcie ciężko i słuchajcie intuicji, a stworzycie takie życie jakiego pragniecie.  Bądźcie życzliwi dla innych osób, a nie minie was nagroda od losu.

Rok numerologiczny 6 przestrzega Was przed nadmierną rozrzutnością, starajcie się oszczędzać i wydawać pieniążki tylko na niezbędne wydatki. Zero szaleństw finansowych w tym roku numerologicznym.

Zadbajcie też o wasze samopoczucie psychiczne, poprzez realizację swoich pasji i częste korzystanie z odpoczynku i relaksu.   

Droga Życia 4

Odpowiedzialne i pracowite Czwórki będą się cieszyć dobrą kondycją zdrowotną, dzięki zmianie stylu życia na korzystniejszy dla Was. Zadbacie o zdrowe odżywianie i odpowiednią porcję ruchu. Kariera zawodowa będzie się doskonale rozwijała, będziecie odnosić sukcesy zawodowe, zachowajcie jednak spokój i nie przyspieszajcie biegu spraw.

Wszystko w swoim czasie ułoży się na Waszą korzyść. Gwiazdy wam sprzyjają, a marzenia będą się spełniać. Nie pozwólcie, aby cokolwiek udaremniło rozwijanie waszych uzdolnień i talentów. Zawsze traktujcie innych z uczciwością i  szczerością, a zostanie to Wam nagrodzone.

Szerokim łukiem omijajcie wszelkie sposoby nielegalnego zarabiania pieniędzy, jak ognia unikajcie kłamstwa i oszustwa. Wszelkie tajemnice będą działały na waszą niekorzyść.

Droga Życia 5

Ten rok wymusi na was konieczność wykazania się ogromną cierpliwością. Pospiech nie będzie sprzyjał osiągnięciu sukcesu, wręcz przeciwnie spowoduje skłonność do dokonywania niekoniecznie legalnych inwestycji. Nie przyniosą one zysków na dłuższą metę.

Każde działanie opierajcie na uczciwości i w zgodzie z własnym sumieniem. Korzystajcie ze swoich licznych talentów i dbajcie o ich właściwy rozwój.  Sami wiecie najlepiej jak je wykorzystać dla własnego dobra. Starajcie się doceniać swoich życiowych partnerów, okazujcie im uczucia i zainteresowanie.

Postawcie na szczerość między wami, bez względu na sytuację jaka będzie, pokażcie swoim partnerom, że są dla was najważniejsi.  Skoncentrujcie  się na tym co  w waszym związku przyniesie zadowolenie, szczęście i radość.

Droga Życia 6

Rok 2022 wzywa wszystkie Szóstki do realizacji własnych marzeń. Realizujcie własne cele, nie pomijajcie żadnych możliwych okazji. Nie pozwólcie, aby cokolwiek powstrzymywało was przed osiągnięciem marzeń.

Pragniecie dobrego dostatniego życia? Zróbcie wszystko, aby tak się stało. Każda przeszkoda jaka się pojawi na waszej drodze jest po to, aby was poddać próbie. Nie dajcie się zniechęcić. Wasza wrodzona mądrość, pewność siebie i doświadczenie podpowiedzą w jakim kierunku zmierzać, aby osiągnąć sukces, dlatego nie obawiajcie się korzystać z tych podpowiedzi.

Nic nie wydarzy się przypadkiem, wszystko będzie w jakimś celu. Wszelkie nieporozumienia i problemy uczuciowe znajdą rozwiązanie. Poświęcajcie więcej czasu własnym życiowym partnerom.

Droga Życia 7

Bez względu na to, na jakie trudności natkniecie się w 2022 roku nie wolno wam tracić nadziei, nawet jeśli będą się przed wami piętrzyć przeszkody. Postarajcie się wykorzystać jak najlepiej wszelkie możliwości jakie ten rok wam przyniesie.

Nie możecie wątpić w swoje talenty, pracujcie nad swoim rozwojem. Nie porównujcie się z innymi, bo wtedy zaczniecie wątpić w swoje talenty. Życie będzie wam przynosić wiele trudnych momentów, ale dobre relacje z innymi ludźmi zaowocują wsparciem i zrozumieniem.

Koniecznie uczcie się nowych umiejętności ponieważ pozwolą wam one na rozwijanie własnej kariery. Pracujcie ciężko, wykażcie się cierpliwością, a wasze starania zostaną wynagrodzone, a cele osiągnięte. Pokażcie się innym, otwórzcie się na rozwój.

Droga Życia 8

Rok 2022 skłania Ósemki do takiego życia, którego nigdy nie będą żałować. Skoncentrujcie się na sprawach i rzeczach, które mają znaczenie i upewnijcie się, że wszystko, co robicie, spowoduje w Was korzystne zmiany i wewnętrzny wzrost.

Dbajcie o dobre relacje ze swoim otoczeniem, okazujcie wsparcie swoim bliskim i przyjaciołom. Macie wiele talentów i umiejętności i nie wahajcie się ich użyć, aby pomóc innym. Starajcie się aby wasze działania przynosiły dobro.

W tym roku nic nie będzie was nadmiernie denerwować czy stresować. W każdej sytuacji zachowujcie spokój ponieważ dzięki temu wszystko się w waszym życiu właściwie ułoży. Skupiajcie się tylko na najważniejszych zadaniach o dużym znaczeniu, do pozostałych podchodźcie z rozwagą i dystansem.  

Dbajcie o odpoczynek, wasze dobro powinno być najważniejsze.

Droga Życia 9

W tym roku szczególnie dbajcie o trwałe relacje i utrzymujcie dobre stosunki z innymi ludźmi. To od nich będziecie czerpać najlepsze wzorce, a dzięki temu staniecie się lepszymi osobami.

Wspierajcie swoich bliskich, gdyż w tym roku będą was potrzebować. Koniecznie zachowajcie równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym gdyż od tego zależy wasze szczęście i powodzenie w tym roku.

Zdecydowanie nakreślcie wasze plany i cele i konsekwentnie dążcie do ich realizacji. Nie dajcie się zdołować zawsze dążcie do tego co was podnosi, a nie dołuje. Pracujcie nad słabościami i nad waszymi relacjami w związkach ponieważ rok 2022 będzie was wystawiał na próby w sprawach miłosnych.  

Prognoza numerologiczna na 2022 jest ogólna. Aby prognoza była pełniejsza należałoby wykonać ja w oparciu o rok osobisty danej osoby, ale to już oddzielny temat. 

Źródło: Internet, własne

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter