Prosty rytuał na przywołanie miłości

Prosty rytuał na przywołanie miłości polecam osobom samotnym, które pragną przyciągnąć do siebie bliską osobę, a co za tym idzie miłość. Pragnienie bycia kochanym jest naturalną potrzebą w każdego człowieka, ale niestety nie każdemu jest dane zaspokojenie tej potrzeby. 

Jeśli jesteś osobą samotną, singlem, która/y pragnie przyciągnąć do siebie miłość poświęć chwilkę na wykonanie prostego rytuału. 

Co będzie potrzebne?

  • różowa świeczka,
  • gałązka wierzby lub trzmieliny,
  • pasek papieru,
  • wykałaczka,
  • wstążeczki: zielona, biała i czerwona;

Kiedy wykonać rytuał?

Najlepszym dniem na wykonanie rytuału jest Piątek. Jest to dzień poświęcony planecie Wenus – patronce zakochanych, opiekunce miłości. Planeta ta zachęca do zabawy i romansów. Warto do tego rytuału założyć na siebie coś różowego. 

Jak wykonać rytuał?

Rytuał wykonaj w piątek wieczorem. Przygotuj niezbędne do wykonania rytuału akcesoria i usiądź wygodnie. Wycisz się i zamknij oczy. Pomyśl kogo chciałabyś/chciałbyś do siebie przyciągnąć. Wizualizuj sobie taką osobę, wymyśl dla niej magiczne imię.

Jeśli masz kłopot z imieniem mogą to być słowa „mój Kochany, moja Kochana”. Napisz to imię wykałaczką na świecy. Świeczki do rytuałów możesz kupić tutaj

Na pasku papieru napisz swoje imię. Kolorowe wstążeczki splataj w warkoczyk przez cały czas myśląc o tym, że ta miłość się do Ciebie zbliża. Następnie papier ze swoim imieniem owiń warkoczykiem ze wstążek. 

Podnieś warkoczyk, gałązkę i świeczkę ku górze i poproś Wenus o pomoc w znalezieniu miłości. Gdy już to zrobisz zapal świeczkę i wyobrażaj sobie siebie obok tej wymarzonej przez siebie osoby. 

Teraz owiń warkoczyk wokół gałązki ( zgodnie z ruchem wskazówek zegara) równocześnie obserwując płomień świeczki i czekaj aż na palącej się świeczce zniknie wyryte przez Ciebie imię przyszłego ukochanego. Gdy już to się stanie zgaś świecę zmoczonymi palcami lub specjalnym kapturkiem do gaszenia świec. 

Co dalej?

Miękkim woskiem przymocuj oba końce warkoczyka do gałązki i połóż ją tak, aby widzieć ją z łóżka. Najlepiej położyć ją na szafce nocnej. 

Rano rozpleć wstążki, aby rytuał zaczął działać i czekaj na spełnienie Twojego marzenia. 

Źródło: Internet

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter