Rok numerologiczny 1

Rok numerologiczny 1. W danym momencie życia znajdujemy się pod wpływem tzw. czasu numerologicznego, którego znajomość może znacznie nam ułatwić funkcjonowanie w świecie.

Ten czas to rok numerologiczny i indywidualny. Zarówno jeden, jak i drugi wymaga od nas określonego działania i wymusza niejako na nas postępowanie w danym czasie.

Dobrze, jeśli te lata pokrywają się, ale niestety najczęściej tak nie jest, dlatego powinniśmy pamiętać, że rok numerologiczny oddziałuje na nas znacznie mocniej. Ukierunkowuje nas na odbiór bodźców zewnętrznych.

Natomiast rok indywidualny wskazuje na to, co aktualnie dzieje się w naszym wnętrzu, w nas samych.

Jak sprawdzić, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy?

Pamiętajmy, że lata numerologiczne mają swój początek zawsze w październiku, a dokładnie w dniu nowiu księżyca następującego po 4 września.

Jeśli chcemy wiedzieć, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy, to powinniśmy do Wibracji urodzenia (Droga Życia) dodać wibrację danego roku kalendarzowego.

Rok 2019 ma wibrację 3 (2+ 0+ 1+ 9 = 12 = 1+2=3).

Dana osoba urodziła się 12. 03. 1972 roku. Jej Droga Życia to 7  (1+2+0+3+1+9+7+2 = 25 =2+5 =7).

Sumujemy: 3 (2019) + 7 (D Ż) = 10 = 1

Co przynosi rok numerologiczny 1?

Rok numerologiczny 1 wskazuje na nowy, pozytywny przełom w naszym życiu.

Pojawia się dużo nowości w różnych dziedzinach życia. To nowe szanse, nowe możliwości, nowe znajomości, plany i pomysły.

W tym czasie możemy zacząć wszystko od nowa, wszystko zmienić, a co najważniejsze bez większego wysiłku z naszej strony.

Jesteśmy przepełnieni pozytywną energią, entuzjazmem i ogromną ochotą do dokonania zmian, tego wszystkiego, co nas obciąża i nie satysfakcjonuje.

Jest to rok niezależności i odnoszenia sukcesów. Bardzo dobry na zmianę pracy, miejsca zamieszkania, rozpoczęcia czegoś nowego.

To także rok sukcesów materialnych i zawodowych, wyjazdów i awansów. Koniecznie trzeba się przystosować do żywszego tempa życia i nie pozwolić, aby nas przerosły zdarzenia.

Pojawią się korzystne znajomości i obiecujące przyjaźnie, które trzeba przyjąć z wielką otwartością.

Czas będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych projektów i uwolnieniu się od dominacji osób, które krępowały wolność i ograniczały przejawianie talentów.

Na co powinniśmy uważać?

Może się w tym roku zdarzyć coś nieprzewidzianego i nieprzyjemnego, ale jeśli zachowamy ostrożność, spokój i opanowanie, to świetnie sobie z tym poradzimy.

Koniecznie powinniśmy wykazywać aktywność, niezależność, pewność siebie, odwagę i zdecydowanie, ale nie impulsywność czy zapalczywość.

Wszystkie działania muszą być ostrożne, przemyślane, uzasadnione i rozsądne.

Pamiętać trzeba, że od naszego nastawienia w tym roku zależeć będzie cały przyszły dziewięcioletni okres naszego życia.

Dlatego trzeba działać i brać od życia jak najwięcej pozytywnych bodźców, które będą gwarancją, że obraliśmy jak najlepszy kierunek dla naszego życia.

Nie cofajmy się przed odważnymi decyzjami, bo przegapimy sprzyjający nam czas, a druga taka szansa na zmianę i sukces pojawi się ponownie za dziewięć lat.

Wtedy po raz kolejny wejdziemy w rok numerologiczny 1.

Zatem do dzieła Siódemki, to dla Was wspaniały rok nowych możliwości i szans.

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter