Rok numerologiczny 2

Rok numerologiczny 2. Po nowościach i ruszeniu do przodu w roku numerologicznym pierwszym przychodzi czas na stabilizację i czekanie na efekty tego, co zrobiliśmy w tym czasie.

Rok numerologiczny drugi jest czasem zbierania sił i poniekąd odpoczynku po dość aktywnym i wyczerpującym roku pierwszym.

Rok będzie sprzyjał pracy w grupie i kontaktom międzyludzkim.  Może dojść do zmiany miejsca zamieszkania lub pracy, będzie to zmian i czas podróży.

Jeśli nie wszystko potoczy się tak jak zaplanowaliśmy nie należy się załamywać, ale pogodzić z tym, że realizacja planów z poprzedniego roku może ulec zahamowaniu.

Jak sprawdzić, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy?

Pamiętajmy, że lata numerologiczne mają swój początek zawsze w październiku, a dokładnie w dniu nowiu księżyca następującego po 4 września.

Jeśli chcemy wiedzieć, w jakim roku numerologicznym się znajdujemy, to powinniśmy do Wibracji urodzenia (Droga Życia) dodać wibrację danego roku kalendarzowego.

Rok 2019 ma wibrację 3 (2+ 0+ 1+ 9 = 12 = 1+2=3).

Dana osoba urodziła się 10. 05. 1973 roku. Jej Droga Życia to 8  (1+0+0+5+1+9+7+3 = 26 =2+6 =8).

Sumujemy: 3 (2019) + 8 (D Ż) = 11 = 2

Sprawdzana osoba jest obecnie w roku numerologicznym 2.

Co przynosi rok numerologiczny 2?

Nawet, jeśli rok będzie się wydawać denerwujący i nudny, a czas będzie płynął leniwie i będzie nas męczył, to i tak powinniśmy się wykazać spokojem i cierpliwością.

Rok  numerologiczny 2  to przede wszystkim czas zwolnienia tempa, zdecydowanego zmniejszenia aktywności, wyciszenia, adaptacji do nowego życia.

Bardzo ważny powinien być dla nas odpoczynek, po trudnym i wyczerpującym roku pierwszym, który znacznie osłabił nasze siły witalne.

To czas regeneracji sił, edukacji i rozwoju wewnętrznego, czas przyjmowania z ufnością tego, co przynosi los, dlatego bądźmy spokojni i zrównoważeni.

W tym roku koniecznie przejrzyjmy stare sprawy, zastanówmy się, oceńmy szanse i zdecydujmy, co warto kontynuować, a co nie.

Czego powinniśmy się obawiać?

Tak jak napisałam wcześniej w tym roku mogą się pojawić trudności i przeszkody, ale nie będą one bardzo poważne.

Zawodowo nie będzie to najlepszy rok, mogą się pojawić różne opóźnienia. Nie wszystko będzie tak jasne i oczywiste jak w roku pierwszym.

Możliwe pojawienie się kłopotów finansowych, ale jeśli postąpimy ostrożnie i rozsądnie damy sobie z nimi radę.

Natomiast zacieśnimy związki przyjacielskie, otwartość i spokój pozwolą działać dyplomatycznie, co sprawi, że będziemy wprowadzać harmonię w swoim otoczeniu.

Ósemki numerologiczne, jeśli będziecie wytrwale pracować i unikać ekstrawaganckich pomysłów i marnotrawstwa to także w drugim roku numerologicznym możecie osiągnąć sukces.

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter