Rok osobisty 6

Zastanawiamy się czasem, czy w danym roku lepiej nam się będzie wiodło w życiu osobistym, czy raczej w biznesie?

Odpowiedzi na to pytanie poszukajmy w przesłaniu, jaki każdemu z nas niesie rok osobisty, nazywany też indywidualnym.

Numerologiczny Rok Osobisty, to taki, który towarzyszy nam od dnia urodzin w danym roku do ostatniego dnia przed urodzinami w następnym roku.

W odróżnieniu od roku numerologicznego, w który wchodzimy każdego roku zawsze po wrześniowym nowiu,  rok osobisty  zaczyna się od dnia i miesiąca urodzenia.

Rok osobisty 6 ( Indywidualny) trwa 12 miesięcy, od urodzin do urodzin. Rozpoczyna się z dniem naszych urodzin, a kończy w dniu przed kolejnymi urodzinami.

Liczba Roku Osobistego, nazywanego także Rokiem Indywidualnym, to zredukowana suma liczb dnia i miesiąca urodzenia oraz roku badanego.

Jeśli chcemy dowiedzieć się w jakim aktualnie roku osobistym się znajdujemy wystarczy zsumować nasz dzień i miesiąc urodzenia oraz rok badany.

Jak obliczamy swój Rok Osobisty?

Przyjmijmy, że dana osoba urodziła się  23.07.1978

Rok badany to obecny 2019 rok.

Suma dnia i miesiąca urodzenia wynosi odpowiednio: 23 + 7 = 2+ 3 +7 = 12 = 3

Obliczamy sumę roku badanego 2019: 2 + 0 + 1 + 9 = 12 = 1+2 = 3

Sumujemy: 3+ 3 = 6

Osoba badana znajduje się obecnie w 6 roku osobistym.

Co wnosi w nasze życie rok osobisty 6?

W roku numerologicznym 6 skupiamy się na rodzinie, będziemy się opiekować naszymi bliskimi, poświęcać im czas, dbać o wygody dnia codziennego.

Kierowanie rodziną i jej sprawami finansowymi będzie naszym najważniejszym zadaniem, na szczęście powinno się nam dobrze wszystko układać.

Wprawdzie nie będzie wielkich zysków, ale też nie powinno nam brakować pieniędzy na zaspokojenie potrzeb materialnych.

W uczuciach pełna harmonia, jednak pod warunkiem, że poprzednie lata nie były okresem destrukcji,  ponieważ gdyby tak było będziemy musieli stawić czoło kłopotom.

Życie uczuciowe

Będzie to najważniejsza sfera w naszym życiu osobistym w roku 6. Nasze pragnienia i emocje mogą budować i burzyć, ponieważ będziemy pragnąc czegoś lepszego niż mamy.

Może się pojawić zazdrość,  nieufność i wątpliwości, a co za tym idzie perspektywa nowej miłości i nowego związku.

Z  jednej strony to rok budowania, harmonii i spokoju w życiu uczuciowym.  Z drugiej strony trudne wybory, samotność i kłopoty, którym nie będziemy mogli sprostać.

Praca i pieniądze

Wzrośnie nasza zdolność do pracy twórczej. Będziemy rozwijać swoje zainteresowania, podejmować naukę, aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym.

Pojawi się wiele dobrych okazji, intuicja twórcza i obfitość pomysłów, co przełoży się na satysfakcję zawodową.

Będziemy wydawać środki na komfort i wygody, zainwestujemy w dom i rodzinę, możemy zrobić remont a nawet rozpocząć budowę domu.

Zdrowie

Rok osobisty 6 może przynieść kłopoty zdrowotne nasze lub bliskiej nam osoby. Koniecznie w tym czasie zadbajmy o dietę i higienę.

Zwróćmy uwagę na kręgosłup, krążenie, głównie serce i narządy rodne.

Rok osobisty 6 to głównie dbałość o rodzinę, ale nie zapominajmy też o sprawach zawodowych. Dlaczego? Ponieważ może nam to przynieść kłopoty i straty w przyszłości.

Źródło: Henryk Rekus – Numerologia Droga Życia

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter