Rozwój firmy – co na to Tarot?

Rozwój firmy – co na to Tarot? Każdy, kto ma własna firmę na pewno zadaje sobie pytanie czy podejmowane przez niego działania zmierzające do zapewnienia firmie rozwoju przyniosą oczekiwane rezultaty. Warto skorzystać z rozkładu Tarota, który bardzo ładnie pokaże, w jakim kierunku nasza firma zmierza.

Rozkład ten i jego opis zaczerpnęłam z polecanej już wcześniej książki autorstwa Sashy Graham,  wydanej przez wydawnictwo illuminatio.

Już wkrótce, bo 21 sierpnia przypada starożytne rzymskie święto Consualia, obchodzone na cześć Consusa, boga żniw i ziaren. Podczas consualiów wszystkie konie, osły i muły były ozdabiane wieńcami i zwalniane od pracy. W Circus Maximus odbywały się wówczas wyścigi konne, zaś w jego podziemiach składano ofiary na ołtarzu Consusa, udostępnianym tylko w czasie tego święta.

Wedle rzymskich podań właśnie podczas Consualiów miało dojść do porwania Sabinek.

Rozwój firmy – co na to Tarot?

Streszczenie rozkładu

Jesteś gotów/owa  na wyznaczenie nowych ścieżek ekspansji dla swojej firmy?

Późny sierpień to czas żniw, okazja, aby docenić to, co wyrosło. Jest to również dobra pora na to, by spojrzeć w przyszłość i zastanowić się, co chcemy osiągnąć, zanim przyjdą zimne dni. Ten rozkład odnosi się do tego, co już zdołałeś/łaś osiągnąć.

rozwój firmy - co na to tarot?

Rozkład kart

 1. Moja firma
 2. Jak mam rozwijać moją firmę?
 3. Co najlepiej się sprawdza w moim przypadku?
 4. Jakie największe wyzwanie stoi przede mną?
 5. Jak mam się przygotować, aby mu sprostać?
 6. Czy powinienem połączyć siły z kimś innym?
 7. Jak mogę zdywersyfikować ofertę?
 8. Jak mam wejść na nowe rynki?
 9. Co jest moim największym atutem?
 10. Jaki jest potencjał rozwoju na następny rok?

Temu rozkładowi przyświeca znaczenie karty Małych Arkanów – Trójka  Pucharów reprezentuje świętowanie, przyjaźń i zbiory. Owoce są widoczne na polu, zbiór się udał, a teraz nadszedł czas celebrowania z bliskimi. Jednak przede wszystkim jest to karta przyjaźni i doceniania towarzystwa innych ludzi, karta braterstwa i wspólnoty.

Źródło: Sasha Graham – „365 rozkładów Tarota”

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter