Jak ważnym uczuciem jest miłość

Jak ważnym uczuciem jest miłość

Dawno, dawno temu, na oceanie istniała wyspa, którą zamieszkiwały emocje, uczucia oraz ludzkie cechy – takie jak:
dobry humor, smutek, mądrość, duma; a wszystkich razem łączyła miłość.
Pewnego dnia mieszkańcy wyspy dowiedzieli się, że niedługo wyspa zatonie.
Przygotowali swoje statki do wypłynięcia w morze, aby na zawsze opuścić wyspę.

czytaj dalej
Prosty rytuał na przywołanie miłości

Prosty rytuał na przywołanie miłości

Prosty rytuał na przywołanie miłości polecam osobom samotnym, które pragną przyciągnąć do siebie bliską osobę, a co za tym idzie miłość. Pragnienie bycia kochanym jest naturalną potrzebą w każdego człowieka, ale niestety nie każdemu jest dane zaspokojenie tej potrzeby. 

czytaj dalej
Skuteczny rytuał na przyciągnięcie pieniędzy

Skuteczny rytuał na przyciągnięcie pieniędzy

Kiedy  Księżyc rośnie warto poprawić stan naszych finansów, jeśli tego wymaga nasza sytuacja.

Jeśli chcemy wykonać rytuał powinniśmy sprawdzić kiedy Księżyc zmierza do pełni. Kalendarz Księżycowy na dany rok znajdziemy np. tutaj

Najlepiej go wykonać w czwartek, dzień poświęcony Jowiszowi, gdy Księżyca przybywa, może to też być poniedziałek lub dzień, w którym przypada Pełnia.

czytaj dalej
Stwórz swoją Mapę Marzeń

Stwórz swoją Mapę Marzeń

Początek Roku, to dobry czas na tworzenie planów na przyszłość. Siadamy, notujemy, robimy plany, zapisujemy kartki kalendarza zadaniami do wykonania, głównie dotyczące naszej pracy zawodowej. A co z naszymi marzeniami? Czy jest dla nich miejsce w naszych planach? Jeśli tak, to dobrze, jeśli nie, to może czas to zmienić. Proponuję Wam wykonanie Mapy Marzeń, która będzie odzwierciedlała Wasze najskrytsze marzenia i pragnienia.

czytaj dalej
Zdrada – jak się przed nią bronić?

Zdrada – jak się przed nią bronić?

Zdrada – jak się przed nią bronić? Już nasze prababki wiedziały, że konkurencja nie śpi i może zastawić sidła na ukochaną osobę. Dlatego z powodzeniem stosowały rytuał odcięcia, który chronił je przed zdradą.
Rytuał ten jest także przydatny, gdy chcemy się bronić przed zawodową konkurencją.

czytaj dalej
Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody?

Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody?

Pragniesz dziecka? Zawiodły Cię wszystkie metody? Sprawdź, co jeszcze możesz zrobić! Czy drobna zmiana w Twoim mieszkaniu może coś zmienić w tej sprawie?

Bardzo często tak się zdarza, że związki pragną dziecka i starają się o nie przez całe lata, a te starania niestety nie przynoszą rezultatu, nie ma ciąży, nie udaje się In vitro, zawodzą wszystkie metody. Lekarze zapewniają, że wszystko jest w porządku, a starający się popadają w coraz większą depresję i zniechęcenie, bo niestety nie ma ani ciąży, ani dziecka.
Jeśli i w Waszym związku tak jest sprawdź, czy mieszkanie jest urządzone zgodnie z zasadami feng shui. Jeśli nie, to zmień urządzenie mieszkania.

czytaj dalej
Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczający

Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczający

Wiosna, to czas porządków w naszym domu, otoczeniu, ale także w emocjach. Budząca się do życia przyroda jest doskonałą zachętą do odnowy także w naszym życiu, do odrodzenia się na nowo.

Czasem jednak jest tak, że mimo całej pracy włożonej w uporządkowanie naszych życiowych spraw trudno nam osiągnąć spokój i zadowolenie. Mamy wrażenie jakby wszystko się sprzysięgło przeciwko nam, kłopoty same się mnożą, a nasze starania spełzają na niczym. Warto wówczas spróbować czegoś innego. W końcu skoro zrobiliśmy wszystko, co możliwe i nic się nie zmieniło na korzyść, to dodatkowe działanie na pewno nam nie zaszkodzi.
W tym celu możemy wykorzystać moc rytuałów oczyszczających.

czytaj dalej
Magiczny sposób na schudnięcie

Magiczny sposób na schudnięcie

Magiczny sposób na schudnięcie – rytuał na pozbycie się zbędnych kilogramów. Za oknem pięknie, słoneczko, ptaszki ćwierkają, wiosna tuż, tuż. Niedługo ciepłe kurtki zostaną zastąpione lekkimi bluzami i żakietami, a my sami będziemy tryskać nową energią i radością życia. Wszystko fajnie tylko wspaniały wiosenny nastrój może nam zburzyć świadomość nadmiaru sadełka, które nie bardzo chce się z nami pożegnać. Przytyć łatwo, zrzucić zbędne kilogramy trudniej, zwłaszcza, gdy nie mamy żelaznej woli do stosowania diety i ćwiczeń.

czytaj dalej
7 prostych sposobów na przyciągnięcie bogactwa

7 prostych sposobów na przyciągnięcie bogactwa

Pieniądze są przedmiotem naszej troski prawie codziennie. Szczególnie, gdy nie mamy ich zbyt dużo. Dobrze, jeśli mamy taką ich ilość, by przynajmniej czasem spełniać swoje zachcianki. Nawet, jeśli mamy ich dużo, to chcemy więcej, bo im więcej mamy, tym większe nasze potrzeby. Co zrobić by nam ich nie brakowało, aby nasz portfel nie świecił pustkami?
Musimy zrobić rzecz oczywistą: Zadbać o nasze pieniądze, bo nikt za nas tego nie zrobi!

czytaj dalej
Rytuał na przyciągnięcie, wzmocnienie, uratowanie miłości

Rytuał na przyciągnięcie, wzmocnienie, uratowanie miłości

Walentynki, to taki dzień w roku, kiedy swoje myśli i uczucia kierujemy do tych, których kochamy. Wprawdzie to święto jest popularne u nas od niedawna, w dodatku nie wszyscy je obchodzimy, niemniej dla tych wszystkich, którzy nie mają życiowego partnera, a bardzo by chcieli, jest to dzień szczególnie przykry. Może nasze uczucie nieco ostygło i chcemy je ożywić, a może zależy nam na uratowaniu związku? Skorzystajmy z mocy magicznych rytuałów, które pomogą nam osiągnąć, to, o czym marzymy, czyli miłość. Wierzyć? Nie wierzyć? Dlaczego nie spróbować?

czytaj dalej

Archiwa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter