Dlaczego już nie stawiam kart Tarota?

Dlaczego już nie stawiam kart Tarota?

Decyzję o tym, że rozstaję się z Tarotem podjęłam właściwie z dnia na dzień.
Nie zrezygnowałam ze stawiania kart, bo uważam je za coś złego i nagle doznałam olśnienia, że postępuję niewłaściwie.
Impulsem do tej decyzji stało się moje prywatne marzenie, które poprzez wyrzeczenie się pracy z kartami, spełniło się.
To był trochę taki handel „coś, za coś”, ale to Coś, które otrzymałam, jest dla mnie największym Skarbem i za nic w świecie nie chcę Go stracić.

czytaj dalej
Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota

Miłość, seks, erotyka w kartach Tarota

Relacje intymne w związku są niezwykle istotne, dlatego gdy chcemy wejść w stały związek lub tylko przeżyć przygodę, bo jeszcze nie wiemy, czy to jest właściwa dla nas osoba (nie ma tej przysłowiowej chemii), warto zapytać, co o Nim/o Niej mówią na ten temat karty.

czytaj dalej
Karty zdrady – Tarot Arkana Małe

Karty zdrady – Tarot Arkana Małe

Karty zdrady – Tarot Arkana Małe. Temat zdrady pojawia się bardzo często i jest jednym z najczęściej ( niestety) zadawanym pytaniem kartom Tarota. Nie zawsze można uzyskać od kart jednoznaczną odpowiedź gdyż wszystko zależy od tego jak zadamy pytanie. Dlatego zanim to zrobimy warto się dobrze zastanowić, o co chcemy zapytać. Znaczenie kart również może być różne, w zależności od tego jak zadamy pytanie oraz od tego, na którym miejscu znajduje się dana karta.

czytaj dalej
Z czego wynika zła sława Tarota?

Z czego wynika zła sława Tarota?

Z czego wynika zła sława Tarota? „Wyobraź sobie, że idziesz ciemnymi korytarzami. W ręku trzymasz kartkę z adresem, który zdobyłaś od swojej najbliższej przyjaciółki. Wchodzisz przez wskazane drzwi. Za ciemną kotarą czeka na ciebie ONA. Czarny kot na kolanach, szklana kula na stole i karty, które zaraz odkryją twoją przyszłość.”
Tak ciekawie zaczynający się artykuł znalazłam na tej stronie: http://magia.onet.pl/artykuly/tarot,601/zla-slawa-tarota,58584.html

czytaj dalej
5 popularnych przesądów dotyczących stawiania Tarota

5 popularnych przesądów dotyczących stawiania Tarota

5 popularnych przesądów dotyczących stawiania Tarota. Przeglądałam ostatnio strony internetowe i na forach poruszających tematykę Tarota znalazłam kilka popularnych przesądów związanych ze stawianiem tych kart. O tym jak pracować z kartami, jakie stosować zasady, czego przestrzegać pisałam w darmowym poradniku „Samodzielna nauka Tarota – poradnik dla początkujących”, który można pobrać tutaj. Dzisiaj skupiłam się na zagadnieniach, które wydały mi się dość istotne.

czytaj dalej
Sukces Nike – jesteś gotowa na zwycięstwo?

Sukces Nike – jesteś gotowa na zwycięstwo?

Sukces Nike – jesteś gotowa na zwycięstwo? Czasem zadajemy sobie pytanie, czy mamy szansę na odniesienie sukcesu? Może warto postawić karty Tarota wykorzystując do tego rozkład Sukces Nike i uzyskać odpowiedź na to pytanie. Rozkład ten zaczerpnęłam z książki Sashy Graham „365 rozkładów Tarota” wydawnictwa illuminatio.

czytaj dalej
Nowy związek – czy poznam kogoś fajnego?

Nowy związek – czy poznam kogoś fajnego?

Nowy związek – czy poznam kogoś fajnego? Przedstawiam dzisiaj 3 proste i skuteczne rozkłady, dzięki którym można uzyskać odpowiedź na pytanie czy w naszym życiu pojawi się ktoś odpowiedni, z kim będzie można budować związek oparty na wzajemnym zainteresowaniu i uczuciach. Rozkłady te zaczerpnęłam z książki Pani Alicji Chrzanowskiej „Tarot a miłość”.

czytaj dalej
Rozwój firmy – co na to Tarot?

Rozwój firmy – co na to Tarot?

Rozwój firmy – co na to Tarot? Każdy, kto ma własna firmę na pewno zadaje sobie pytanie czy podejmowane przez niego działania zmierzające do zapewnienia firmie rozwoju przyniosą oczekiwane rezultaty. Warto skorzystać z rozkładu Tarota, który bardzo ładnie pokaże, w jakim kierunku nasza firma zmierza.

Rozkład ten i jego opis zaczerpnęłam z polecanej już wcześniej książki autorstwa Sashy Graham, wydanej przez wydawnictwo illuminatio.
Już wkrótce, bo 21 sierpnia przypada starożytne rzymskie święto Consualia, obchodzone na cześć Consusa, boga żniw i ziaren.

czytaj dalej
365 rozkładów Tarota

365 rozkładów Tarota

365 rozkładów Tarota. Wszystkich zaczynających pracę z kartami tarota zachęcam do zapoznania się z tą bardzo ciekawą pozycją książkową, a właściwie podręcznikiem do codziennej praktyki, autorstwa Sashy Graham wydanej przez Illuminatio.

Oto kilka informacji o autorce, które zamieszczono na okładce jej książki: „Sasha Graham – po zdobyciu tytułu magistra z dziedziny literatury i religii w hunter College – rozpoczęła swoją przygodę z tarotem. Już podczas nauki w Tarot School otworzyła prywatna praktykę Tarota. Autorka szybko stałą się popularna w świecie mediów i wśród cele brytów, a jej książki były recenzowane m.in. w „The Wall Street Journal” i „The Daily News”.

czytaj dalej
Czy on mnie kocha – rozkład partnerski

Czy on mnie kocha – rozkład partnerski

Czy on mnie kocha – rozkład partnerski. Takie pytanie nurtuje nas dość często i to niezależnie od wieku i stażu związku. Być może dopiero poznaliśmy kogoś i chcemy wiedzieć czy jest nami zainteresowany/a, może coś się w związku zmieniło i mamy wątpliwości, a może tylko potrzebujemy potwierdzenia uczuć, jakie żywi do nas partner.

Bez względu na to, co nami kieruje bardzo często zadajemy takie pytanie tarocistom. Możemy spróbować uzyskać odpowiedź wyciągając jedną kartę z talii. Może być ona dla nas wskazówką, ale pełniejszą odpowiedź uzyskamy stosując poświęcone temu rozkłady.

czytaj dalej

Archiwa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter