Siódemka tłem Roku Indywidualnego

Siódemka tłem Roku Indywidualnego jest wówczas, gdy suma dnia i miesiąca urodzenia oraz suma pełnej daty urodzenia jest 7.

Wibracja 7/7 może przynieść z jednej strony wielkie sukcesy i osiągnięcia, a z drugiej strony kłopoty i strapienia moralne i duchowe.

Osobom związanym z życiem publicznym może przynieść sukces i sławę, a innym uznanie, szacunek i popularność.

Warto w tym czasie kontynuować już wcześniej rozpoczęte interesy, gdyż mają one wielką szansę na realizację.

Kiedy Siódemka 7/7 jest tłem dla Roku Indywidualnego?

Tak jak napisałam wcześniej, wtedy, gdy suma pełnej daty urodzenia (Liczba Główna)  oraz suma dnia i miesiąca urodzenia (Liczba Uzupełniająca) jest 7.

Obie te liczby po dodaniu do Liczby Roku nadal nie będą się od siebie różnić, będą emanować czystą, silną wibracją danej liczby.

 Załóżmy, że badana osoba urodziła się 13.01.1980 roku. Sumujemy: pełną datę urodzenia 30 + 4 + 1980 = 3 + 4+ 1 + 9 + 8 + 0 = 25 = 7  oraz  dzień i miesiąc urodzenia  3 + 4 = 7.

Otrzymujemy wibrację Roku Indywidualnego 7/7. Dla Osoby z tą datą urodzenia rok 2020 będzie pod wpływem wibracji 2/2 (suma pełnej daty + suma Liczby Roku = 2 oraz suma dnia i miesiąca urodzenia + suma Liczby Roku = 2).

Czego możemy się spodziewać gdy Siódemka tłem Roku Indywidualnego?

Rok Siódmy jest korzystny dla rozwoju duchowego i intelektualnego, szczególnie do zgłębiania wiedzy  tajemnej i poznawania tajników własnej duszy.

Mogą się ujawnić i rozwinąć zdolności parapsychologiczne i wyjątkowa intuicja.

Niestety jest to rok zupełnie niekorzystny dla nowych przedsięwzięć i ryzykownych operacji finansowych.  Łatwo możemy paść ofiarą oszustwa.

W tym roku możemy odczuwać samotność wśród ludzi, ale także doświadczyć straty bliskiej osoby.

Błędna ocena własnej sytuacji może pociągnąć za sobą straty finansowe i biznesowe oraz uczuciowe rozczarowania.

Mogą być teraz ujawnione wszystkie nasze nieuczciwe postępki z lat poprzednich, co zagrozić może nawet naszej wolności, jeśli dotyczyły spraw prawnych.

Koniecznie zadbajmy o zdrowie i skupmy się na tym, co pomoże nam przeżyć ten rok jak najlepiej. Wykorzystajmy zalety tego roku ułatwić sobie jego przeżycie.

Wszystkie decyzje dobrze przemyślmy i przeanalizujmy, tak aby uniknąć nieprzemyślanych działań.

Rozwijajmy się duchowo i intelektualnie, pogłębiajmy wiedzę o potrzebach naszej duszy,  zastanówmy się, co w naszym życiu jest najważniejsze i podążajmy tą drogą.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska  – Liczby jako tło losu

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter