Szóstka Twoją Drogą Życia

Szóstka Twoją Drogą Życia to wibracja osób o bardzo dobrym guście, przywiązujących wagę do estetyki i mających wiele osobistego uroku.

Swoje relacje z innymi pragną opierać na harmonijnych kontaktach, chociaż niestety często dopatrują się u innych osób złych intencji.

Często ich dobroć jest nadmiernie wykorzystywana, sami tracą energię na niepotrzebne zamartwianie się , chociaż tak naprawdę pragną spokoju.

Wszystko to, co je przyprawia o ból i cierpienie niepotrzebnie roztrząsają na nowo, wciąż analizując i cierpiąc.

Szóstki na ogół są odpowiedzialne, ale może się zdarzyć, że nadmiernie obarczone wydumanymi kłopotami sięgają po środki uspokajające,  a nawet odurzające.

Większość Szóstek to osoby o twórczej wyobraźni, wrażliwe i empatyczne. Pokój, harmonia, piękno, równowaga, mądrość, optymizm, obfitość, to cechy nad którymi powinny pracować.

Na Szóstkę jako wibrację składają się liczby: 6/15, 6/24, 6/33 i 6/42

Szóstka Twoją Drogą Życia

Szóstka z Podliczby 15

Jest związana ze Słońcem, które daje inicjatywę, optymizm i ambicję oraz Saturnem przynoszącym równowagę i umiar.

Ważna dla szóstki jest tradycja, przeszłość i pamięć o własnych korzeniach. Dzięki Jedynce i piątce zyskuje pewność siebie, wiarę w to, co robi, wibracje te napawają ją optymizmem.

Piętnastka może sprowadzać na Szóstkę wiele pokus i zagrożeń jak chociażby dogadzanie zmysłom, nadużywanie wszelkiego rodzaju używek, lęki i napięcia.

Koniecznie szóstka powinna ze zrozumieniem podchodzić do tego, co świat dla niej przygotował ponieważ wtedy ustąpią lęki i pojawi się szansa na szczęśliwy los.

Szóstka z Podliczby 24

Szóstka z tej podliczby potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Pragnie opiekować się innymi, doradzać i służyć im wszelką pomocą, taka aktywność daje im chęć do życia.

Księżyc z Jowiszem mają tu wiele do powiedzenia. Osoby będące pod ich wpływem powinny jak najszybciej zrozumieć to, co wypływa z ich duszy i nauczyć się słuchać głosu sumienia.

Pozwoli im to wcześnie wejść na drogę prawości i powodzenia. Dostosowanie swojej aktywności do rytmu wnoszonego przez te wibracje daje ochronę przed ewentualnymi błędami, zapewnia też powodzenie.

Szóstka z Podliczby 33

Mistrzowską wibrację 33 mają ludzie, którzy z poprzedniego wcielenia wnieśli dojrzałość duszy. Podwójna energia Marsa może przytłaczać i utrudniać sprostanie wymaganiom, szczególnie w dzieciństwie.

Konieczna jest dbałość o harmonijny rozwój oraz taki poziom samoświadomości, który pozwoli osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem i duchem.

Dzięki optymalnym relacjom między sobą, a światem zewnętrznym można mieć ogromny wpływ na otoczenie. Zobowiązuje to do odpowiedzialnego pełnienia życiowych ról z korzyścią dla innych osób.

Zachowanie kompromisu pomiędzy ambitnymi celami, a aktualnymi realiami pozwala na uzyskanie zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej równowagi.

Szóstka mistrzowska nie powinna zmarnować otrzymanego daru. Jest zobowiązana wykorzystywać energię dla przysporzenia dobra, służyć polepszaniu świata, w którym żyje.

 W przeciwnym wypadku mogą ją spotkać liczne niepowodzenia.

Szóstka z Podliczy 42

W tym zestawieniu wibracji dominuje Jowisz, który zachęca do posuwania się  naprzód, do pomnażania i powiększania. Natomiast Księżyc nawołuje do spokoju duszy, dojrzałości  i harmonijnego rozwoju.

Czasem to, co wydawało się Szóstce wynikającej z tej Podliczby bardzo atrakcyjne i komfortowe zaczyna tracić na znaczeniu.

Pojawić się mogą przykre okoliczności, które w rezultacie doprowadzą do przewartościowania i znalezienia równowagi w dążeniu do realizacji życiowych wyborów.

Konieczne jest naprawianie tego, co było nie tak, po to, by zyskać poczucie bezpieczeństwa i odkryć właściwe kierunki działania.  Tym samym można zapoczątkować coś nowego, lepszego.

Szóstka z tej wibracji potrzebuje okresów wycofywania się aby dać wytchnienie duszy i ciału.

Spełnić się może w każdej dziedzinie, które uzna za cenne.

Źródło: Bożena Aleksandra Dąbrowska – Numerologia Optymistyczna

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter