Temperament i uzdolnienia według numerologii

Temperament i uzdolnienia według numerologii, która pozwala określić psychofizyczną strukturę człowieka, nie są określone tak dokładnie jak w astrologii. Niemniej przy pomocy  bloków liczbowych poznajemy cechy dominujące w temperamencie  danej osoby. 

Jeśli wszystkie grupy pod względem ilości liczb w nich występujących są w równowadze, to oznacza, że dana osoba jest zrównoważona i obdarzona licznymi uzdolnieniami oraz predyspozycjami. 

Warto przyjrzeć się takiemu zestawowi liczb u dziecka, ponieważ podpowiedzą nam w jakim kierunku powinno się rozwijać, gdzie może odnieść sukces. 

Jeśli taką informację uzupełnimy wiedzą astrologiczną będziemy mogli przewidzieć chwile dobre i gorsze, porażki i sukcesy. 

Liczby mentalne (1- 7 – 8 – 9)

Dominacja tych wibracji wskazuje na to, że masz jasny umysł, intelekt, ciekawość świata, determinację, zapał, ambicję, umiejętność trafnej oceny sytuacji. Silna osobowość, oryginalność, niezależność, zdolności kierownicze, chęć wybicia się to cechy  umożliwiające realizację pomysłów i planów. 

Jeśli te liczby dominują w portrecie numerologicznym to możesz odnieść sukces jako dyrektor, kierownik, adwokat, polityk, bankier, nauczyciel, chirurg, naukowiec, pisarz, dziennikarz geograf, geolog. 

Liczby emocjonalne (2 – 3 – 6 – 9)

Dominacja tych liczb wskazuje na głęboką uczuciowość, szlachetność i bezinteresowność. Masz potrzebę służenia Bogu i ludziom. Jesteś osobą pełną uroku, uprzejmą, wrażliwą przepełnioną miłością, wyrozumiałą, o łagodnym usposobieniu. 

Możesz wybrać zawód pediatry, ginekologa, dietetyka, psychologa, pielęgniarza, pedagoga, hotelarza, dekoratora wnętrz, sztukmistrza, projektanta przedmiotów użytkowych, działacza społecznego i charytatywnego. 

Liczby fizyczne (4 – 5 – 8)

Dominacja tych liczb wskazuje na zdrowie i siłę fizyczną. Są synonimem witalności, odporności i wszelkiej energii. Charakterystyczne cechy to wytrwałość, upór, skuteczność  w działaniu, odwaga, optymizm, opanowanie, umiłowanie przygód. 

Możesz być podróżnikiem, reporterem, geografem żeglarzem, archeologiem, lotnikiem, alpinistą, górnikiem, sportowcem, nauczycielem wychowania fizycznego, masażystą, pilotem doświadczalnym. 

Liczby artystyczne (3 – 6 – 9)

Dominacja tych liczb wskazuje na to, że jesteś osoba wrażliwą na piękno, kolor, formę, uroki i kształty przyrody.  Wrażliwość ta sprzyja ekspresji artystycznej, malarstwu, aktorstwu, rzeźbiarstwu, muzyce, poezji i tańcu. 

Możesz być dobrym projektantem mody, dekoratorem wnętrz, wykładowcą w akademii artystycznej, jubilerem, architektem. 

Liczby handlowe (2 – 4 – 8)

Przewaga wibracji handlowych obdarza nas przymiotami niezbędnymi w świecie biznesu. Żyłka handlowa, zmysł do interesów, zdolność do szybkiej i trafnej oceny sytuacji, upór, rezolutność, dynamizm, odwaga i umiejętność podejmowania ryzyka. Oszczędność, dyscyplina i zdolność do kierowania dużymi zespołami ludzi, to  cechy przydatne w handlu, bankowości, ekonomii, rzemiośle i rękodziele. 

Jeśli masz przewagę tych liczb to na pewno sprawdzisz się  jako makler giełdowy, fabrykant, przedsiębiorca, właściciel nieruchomości, sieci sklepów i wszędzie tam, gdzie się obraca dużymi pieniędzmi. 

Liczby intuicyjne (2 – 7 – 9)

Większość tych liczb wskazuje na to, że posiadasz dar intuicji, jasnowidzenia, umiejętność przewidywania przyszłości, pragnienie zgłębiania wiedzy i mądrości, zdolności telepatyczne. 

Wibracje te podpowiadają, że możesz być psychiatrą, psychologiem, teologiem, kapłanem, filozofem, uzdrowicielem.  Możesz być też dobrym hipnotyzerem, jasnowidzem, wróżbitą, grafologiem, astrologiem, Numerologiem, chiromantą. 

Liczby naukowe (1 – 4 – 5 – 7 – 8 – 9)

Przewaga tych wibracji wskazuje na jasny i chłonny umysł, wybitną inteligencję i wewnętrzną dyscyplinę. Twoje cechy to ciekawość świata, wytrwałość w zgłębianiu jego tajemnic, otwartość na nowości, postęp i przygody. 

Lubisz ryzyko i wyzwania, nie zniechęcają Cię porażki i niepowodzenia. Możesz odnieść sukces w pracy naukowej i badawczej. 

Trafne określenie przyszłego zawodu nie jest łatwe, ale dzięki powyższym wskazówkom możemy zauważyć wstępne predyspozycje do wykonywania niektórych zajęć. 

 Źródło: Henryk Rekus – Numerologia Droga Życia

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter