Trójka jako tło Roku Indywidualnego

Trójka jako tło Roku Indywidualnego daje szansę na postęp i ekspansję w każdej dziedzinie życia.

Pozytywny rozwój obejmuje zarówno pracę zawodową, interesy, finanse,  jak również życie prywatne, wnosząc w każdą dziedzinę trochę luzu i beztroski.

Niestety narzuca też konieczność kontroli nad równowagą między pracą i odpoczynkiem, dlatego musimy dbać o właściwe proporcje.

Energia Trójki tworząca tło tego roku ma taką sama liczbę główną i liczbę uzupełniającą 3/3.

Jak obliczyć pary liczb, które towarzyszą nam w danym roku numerologicznym?

Załóżmy,  że dana osoba przyszła na świat 7.05.1970 roku, to wibracje wyniosłyby odpowiednio: 7+5 + 1 + 9 + 7 + 0 = 30 = 3 oraz  7 + 5 = 12 = 3.

Liczba Główna i Uzupełniająca jest Trójką 3/3.

Czego się spodziewać w tym roku?

Trójka jako tło Roku Indywidualnego  przynosi przede wszystkim bardzo dobre prognozy zawodowo – biznesowe.

Pojawią się bardzo korzystne oferty pracy, jeśli jej nie mamy, a jeśli pracujemy otrzymamy  takie propozycje jak awans, podwyżka, poprawa zysków.

Dla wszystkich działających w biznesie, to bardzo dobry czas na rozwój firmy, albo uruchomienie zupełnie nowej działalności.

Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną w życie publiczne, to bardzo łatwo możesz teraz zdobyć popularność, a Twoje działania będą pozytywnie ocenione.

Właśnie teraz pojawią się nowe pomysły, łatwiej będzie tworzyć nowe plany i rozwijać się zawodowo i artystycznie.

Jeśli pracowaliśmy rzetelnie w poprzednim okresie, to możemy liczyć na spełnienie w tych wszystkich dziedzinach, w które zaangażowaliśmy nasze siły.

Trójka jako tło Roku Indywidualnego

Trójka przynosi także szczęście do nieoczekiwanych nagród, wygranych, ciekawych podróży, uznania zawodowego, poparcia wpływowych osób.

Mamy szansę na szczęście także w życiu osobistym, ponieważ energia Trójki sprzyja przyjemnemu spędzaniu czasu, nawiązywaniu ciekawych kontaktów towarzyskich.

Ponieważ mamy w tym roku bardzo dużo uroku osobistego łatwiej nam nawiązać wartościowe kontakty uczuciowe.

Będziemy się podobać płci przeciwnej, możemy się zaręczyć, wziąć ślub lub powiększyć rodzinę,  gdyż emanować będziemy niezwykłym magnetyzmem.

Koniecznie należy wychodzić do ludzi i dzielić z nimi swoją radość i optymizm ponieważ dzięki temu pomnożymy nasze zyski.

O czym pamiętać?

Przede wszystkim o tym, aby nie marnować szans jakie daje numerologia Trójki, zachować właściwe proporcje miedzy pracą a rozrywka i dawaniem a braniem.

Korzystać z nadarzających się okazji i dbać o pozytywne nastawienie, harmonię i postawę pełną miłości w odniesieniu do naszych działań.

Może się bowiem zdarzyć, że u niektórych osób pojawią się nieharmonijne energie rezonujące negatywnie w portrecie numerologicznym wywołujące kłopoty.

Bądźmy wdzięczni za wszystko, a los będzie nam sprzyjał.

Źródło: Internet, Bożena Aleksandra Dąbrowska – Liczby jako tło losu.

 

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter