Trójka liczbą dominującą w portrecie numerologicznym

Trójka liczbą dominującą w portrecie numerologicznym. Jeśli jesteś numerologiczną trójką, to zapoznaj się z obszernym opisem charakterystycznych cech jakie otrzymałeś wraz z tą liczbą w portrecie numerologicznym. Informacje te pochodzą z książki Henryka Rekusa „Numerologia – Portret Numerologiczny”, do przeczytania której zachęcam wszystkich zainteresowanych numerologią.

Oto, co o numerologicznych „Trójkach” napisał autor publikacji:

„Liczba 3 to ARTYSTA, PIEWCA MIŁOŚCI, ZDOBYWCA, INSPIRATOR (NIOSĄCY NATCHNIENIE), WYKONAWCA.

Jej słowami-kluczami są: szczęście, twórczość, przyjaźń, płodność, zdolności adaptacyjne.

Władcą Trójki jest Jowisz. Włada on ludźmi urodzonymi 3, 12, 21 i 50 dnia każdego miesiąca oraz tymi, których Liczba Drogi Życia lub Imienna wynosi 3. Za najbardziej szczęśliwych uważa się ludzi, których Liczba Imienna lub Liczba Drogi Życia wynosi 3. Swych podopiecznych obdarza aktywnością, ambicją, zdyscyplinowaniem, nieskazitelnym zachowaniem, chęcią do pracy w zespole, wiarą w proste i wzniosłe życie.

Trójka liczbą dominującą

Ludzie zdominowani przez liczbę Trzy są ludźmi sukcesu, twórczości i dawania z siebie tego, co najlepsze. Są pełni wiary w siebie, mają zaufanie do własnych możliwości, czują się szczęściarzami i dzięki temu przyciągają do siebie szczęście. Są osobami atrakcyjnymi i działają na innych pobudzająco. Ich powodzenie i popularność jest jakby na wyrost i wyprzedza ich rzeczywiste osiągnięcia. Potrafią przekonywać innych i mają różne talenty, dar słowa, wymowy i przekonywania innych. Lubią się przechwalać i popisywać. Mają ambicje, by być zawsze na czele. Lubią reklamę i środki masowego przekazu. Łatwo trwonią energię i talenty. Robią wiele rzeczy naraz.

Jeśli Trójka jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś utalentowaną indywidualnością, artystyczną duszą, obdarzoną wieloma talentami i ciągle poszukującą sposobu na lepsze wyrażenie siebie. Możesz być natchnionym poetą, pisarzem, muzykiem, malarzem, grafikiem. Poza przyziemną pracą, grywał będziesz na jakimś instrumencie, zwiedzał galerie lub pisał wiersze. Szybko i z ogromną łatwością zdobywasz wiedzę. W niektórych dziedzinach możesz być niedościgłym specjalistą.

Prawdopodobnie jesteś wszechstronnym i powierzchownym człowiekiem, co umożliwia ci ogarnięcie większej liczby zagadnień. W towarzystwie jesteś błyskotliwy, inteligentny i niezrównany, gdyż wykazujesz znajomość wielu dziedzin. Jesteś spostrzegawczy i masz poczucie humoru. Znany jesteś, jako roześmiany, elokwentny ekstrawertyk.
Potrzebujesz miłości. Bez kochanej osoby życie wydaje ci się smutną egzystencją. Skłonny jesteś do trwonienia czasu, pieniędzy i zdrowia na towarzyskie spotkania do późnej nocy. Lubisz lekkie i łatwe życie, nie znosisz rutyny. Sprawia to, że mimo zaangażowania w pracę, nie potrafisz być pracowitym i systematycznym pracownikiem. Tam, gdzie nic wystarczy naturalny wdzięk, a wymagana jest powaga i odpowiedzialność, nie zdajesz egzaminu.

Trójka liczbą dominującą

Uczysz się szybko. Sumienność i niezależność gwarantują ci sukces w wybranej dziedzinie. Celujesz w sztukach pięknych, nauce, sporcie, w dziedzinach, które wymagają szybkiego myślenia i intuicji. Lubisz życie towarzyskie, interesujące otoczenie i ludzi. Nie powinieneś lekceważyć swoich planów i pozwolić innym korzystać ze swych idei. Jesteś kompetentnym, godnym zaufania człowiekiem. W osiąganiu sukcesów przeszkadza ci niecierpliwość. Lubisz panować nad sytuacją i rozkazywać innym. Wyniosła poza skrywa twoje wartości duchowe.

Lubisz olśniewać otoczenie. Jesteś żywy, ruchliwy, pomysłowy i obdarzony wieloma talentami. Cechuje cię wielka ciekawość świata i liczne zainteresowania. Masz chłonny, błyskotliwy umysł. Czuły, uczuciowy, często porywczy w swej szlachetności i idealizmie, zdolny jesteś do wielkich poświęceń i wyrzeczeń, by pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.

Obdarzony jesteś wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubisz być ośrodkiem zainteresowania innych. Cieszą cię pochlebstwa i komplementy. Pełen ufności, wiary i optymizmu, wolisz patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafisz cieszyć się życiem i dostarczać ludziom radości. Za dobrą monetę przyjmujesz to, co zsyła ci Los. Zdajesz się nie odczuwać „powagi życia”. Rozumiesz, że rozgoryczenie nie rozwiązuje żadnych problemów, a pesymizm nie jest właściwą postawą.

Trójka liczbą dominującą

Masz w sobie wiele wdzięku i łatwo nawiązujesz kontakty. Dzięki temu jesteś lubiany i podziwiany. Cechuje cię aktywność, zaradność, entuzjazm, optymizm i inspiracja. Sympatyczne nastawienie, spontaniczność i życzliwość „oczarowują” innych. Sprawiają, że ludzie wpadają w sidła twojej „promiennej” osobowości. Twoja elokwencja przybiera nieraz formę gadulstwa. Lubisz robić wrażenie na otoczeniu. Powinieneś strzec się jednak mitomanii i wiary w bzdurne wyobrażenia.
W twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze, jesteś popularny i mile widziany. Rozbawiasz wszystkich ludzi. Masz wielu przyjaciół i wielbicieli. Lubisz życie towarzyskie i uczuciowe. Drzwi twojego domu są zawsze otwarte dla innych. Czerpiesz z tego radość i przyjemność.”

Trójka liczbą dominującą w portrecie numerologicznym

„Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafisz rozwiązać każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakować ci może wytrwałości w realizowaniu celów. Nic tylko niespokojna i niestała natura, jaką jesteś obdarzony, ale i nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że roztrwonisz swe wspaniale możliwości twórcze, wyobraźnię i liczne talenty. Wielkoduszny, czuły, podatny na wzruszenia, nosisz w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich jesteś pełen oddania, szlachetności i człowieczeństwa. Do późnej starości zachowasz wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Zawsze będziesz otwarty na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. Jesteś „świetlisty” i „podkręcony”; nienawidzisz materializmu, monotonii, systematyczności i przeciętności. Nie wiesz, co to zły humor czy depresja. Z pobłażaniem i wielkodusznością traktujesz wady i słabości innych (swoje także). Atrakcyjność i kokieteria mogą uczynić cię próżnym. Bardzo przejmujesz się swym wyglądem; pragniesz być zadbany i dobrze ubrany.”

Trójka liczbą dominującą

Trójka liczbą dominującą w portrecie numerologicznym.”Jeśli nie będziesz nad sobą pracował, to staniesz się wyniosły, afektowany, sztuczny i pyszałkowaty. Uciekał będziesz od wszelkiej odpowiedzialności i składał obietnice bez pokrycia. Problemy i stresy wywoływać będą gadulstwo, cynizm, arogancję, dumę, zarozumiałość, powierzchowność. Szukał będziesz ideału, by się na nim wzorować. Elokwencja zmieni się w plotkarstwo i pozerstwo. Będziesz chwalipiętą i podróżnikiem (a być może nawet tułaczem). Staniesz się lękliwy, fanatyczny, znerwicowany, co utrudni ci komunikację z innymi i może skazać cię na znienawidzoną samotność. Możesz angażować się w sprawy, które nie są tego warte. Możesz być nieodpowiedzialny. Stać się możesz hipokrytą i kłamcą i wykorzystywać innych.

Masz wrażliwy system nerwowy, kości, stawy i krążenie krwi oraz naturę ludzi wolnych – stąd najlepiej czujesz się w wolnym zawodzie. Różnorodne i wszechstronne zainteresowania utrudniać ci będą wybranie właściwej drogi w życiu i wytrwanie na niej. Wyróżniał się będziesz wszędzie tam, gdzie będziesz mógł wykazać się wdziękiem i zaradnością oraz bezpośredniością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Sukcesy możesz odnieść w wielu zawodach. Osiąganie ich przyjdzie ci tym łatwiej, im szybciej wykształcisz w sobie koncentracje i wytrwałość. Pomagać ci w tym będzie szczęście. By nie ulegać pokusie nieukończenia rozpoczętej sprawy, musisz doskonalić swój charakter i wytrwałość i nie szafować swymi zdolnościami i energią. Na sukcesy możesz liczyć w sztukach scenicznych, w projektowaniu (np. mody), rysowaniu, handlu, szczególnie upominkami, zabaw kami, artykułami sportowymi, biżuterią, dziełami sztuki itp. Możesz być dobrym pisarzem, poetą, mówcą lub dziennikarzem.

Trójka liczbą dominującą

Wielkoduszność i potrzeba służenia innym ludziom czynią cię potencjalnym wykładowcą, opiekunem społecznym, pielęgniarzem, wielbicielem Boga. Dasz sobie radę w medycynie, szczególnie w pediatrii, ginekologii, farmacji, dietetyce, chirurgii plastycznej i chorobach skóry. W wolnych chwilach możesz praktykować sztuki walki wschodniej, rysować (zwłaszcza karykatury), zapisać się na kurs tańca lub do amatorskiego teatru. W pracy wyróżniał się będziesz inteligencją i entuzjazmem. Przy pracy monotonnej i żmudnej tracił będziesz wszelki zapał i radość i stawał się będziesz leniwy i niesolidny, (mimo iż łatwo przystosowujesz się do otoczenia), jako szef będziesz wspaniały i lubiany.
Łatwo zdobywasz pieniądze, choć z utrzymaniem ich nie jest najlepiej. Inwestować je możesz bez namysłu i wydawać na zachcianki i rozrywki. Chętnie wspomagasz potrzebujących.”

„W małżeństwie jesteś lojalny, delikatny i czuły. Doceniasz atmosferę domowego ogniska i kochasz życic rodzinne. Możesz jednak zaniedbywać swoich najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw do załatwienia. Nie jesteś zaborczy czy zazdrosny, jednak twoje częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt otoczenia.
Najlepiej się rozumiesz z inną „Trójką”, „Jedynką”, „Piątką” i „Dziewiątką”, choć potrafisz przystosować się do każdej wibracji.”

Więcej informacji znajdziesz w książce Henryka Rekusa „Numerologia – Portret Numerologiczny” – str. 116-121, której obszerne fragmenty tutaj cytuję.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter