Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczający

Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczających. Zupełnie niedawno w grupie na Fb natrafiłam na artykuł, który bardzo mi się spodobał i po części zainspirował do napisania tego tekstu. Artykuł „Wiosenne porządki w życiu” napisała i zamieściła na swoim blogu Marta. Możecie przeczytać go tutaj, do czego szczerze zachęcam.

Jeśli wykonacie, chociaż część zadań, które poleca autorka, na pewno poczujecie się dużo lepiej.

Wiosna, to czas porządków w naszym domu, otoczeniu, ale także w emocjach. Budząca się do życia przyroda jest doskonałą zachętą do odnowy także w naszym życiu, do odrodzenia się na nowo.

Czasem jednak jest tak, że mimo całej pracy włożonej w uporządkowanie naszych życiowych spraw trudno nam osiągnąć spokój i zadowolenie. Mamy wrażenie jakby wszystko się sprzysięgło przeciwko nam, kłopoty same się mnożą, a nasze starania spełzają na niczym.

Warto wówczas spróbować czegoś innego. W końcu skoro zrobiliśmy wszystko, co możliwe i nic się nie zmieniło na korzyść, to dodatkowe działanie na pewno nam nie zaszkodzi.

W tym celu możemy wykorzystać moc rytuałów oczyszczających.

Dlaczego? Ponieważ bardzo często przyczyną różnych naszych kłopotów są po prostu zanieczyszczenia energetyczne lub złe życzenia, od których nie możemy się odciąć.

Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczający.

Rytuał oczyszczający powinien sobie zrobić każdy, kto nigdy wcześniej go nie robił, ponieważ w ciągu swojego życia na pewno zetknął się z taką nieprzychylną energią.

Czasem nieświadomie ściągamy na siebie złą energię np., gdy się czegoś boimy, obawiamy, wówczas sami wpuszczamy taką energię w nasze życie. Czasem sami możemy wysyłać do kogoś złe życzenia, np.. w kłótni i one do nas wracają.

W takich sytuacjach powinniśmy się bronić słowami: „Nie wpuszczam Cię do mojego życia” lub „Nie masz do mnie dostępu”. Nie zawsze jednak w danym momencie o tym pamiętamy.  Dlatego warto zrobić rytuał oczyszczający.

Uporządkuj swoje życie – poznaj prosty rytuał oczyszczający:

Czego potrzebujemy do wykonania rytuału?

Powinniśmy mieć: białą kartkę, czerwony flamaster, białą świecę, czerwoną nitkę, tygielek lub popielniczkę, albo naczynie żaroodporne lub coś, na czym będzie można spalić kartkę,

Jak przebiega rytuał?

Zapalamy święcę i odczekujemy, aby troszkę się wypaliła.

Przez chwilę wpatrujemy się w płomień świecy i zastanawiamy się, czego chcemy się pozbyć.

Dalej na kartce papieru napiszmy takie mniej więcej zdanie: „wszelkie przekleństwa i złorzeczenia skierowane przeciwko mnie świadomie i nieświadomie”. W zdaniu tym zawarliśmy wszystko, co złego pod naszym adresem skierowano.

Kartkę zwijamy w rulonik i zawiązujemy czerwoną nitką na 7 węzłów.

Następnie zapalamy kartkę od świecy i spalamy wyobrażając sobie, że ogień ma kolor fioletowy, sprzyjający oczyszczaniu.

Gdy kartka się spala wypowiadamy takie zdanie:

„ Tak jak ten papier w proch się obraca

Niech się spopieli, co jest przekleństwem

Tak jak ja wszystkim ich zło wybaczam

Niech dobro zło pokona zwycięskie „

Równocześnie wybaczamy wszystkim, którzy nam źle życzą i wysyłamy do nich pozytywną energię z najlepszymi życzeniami.

Rytuał ten zaczerpnęłam ze strony: Kwiat Lotosu

Mam nadzieję, że Wam się przyda, na pewno nie zaszkodzi.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter