Wibracja podpisu dla Dziewiątki

Wibracja podpisu dla Dziewiątki. Dziewiątki numerologiczne to tzw. „stare dusze”, których zadaniem jest kochać, prowadzić, uczyć, chronić i pomagać wszystkim ludziom.

Głęboko uduchowiona Dziewiątka nie może być obojętna na ból, nędzę i cudze problemy, dlatego zawsze można na nią liczyć.

Ma wielkie zdolności do rozwiązywania problemów i często znajduje rozwiązanie tam, gdzie nikt inny go nie widzi.

Jest żywotna i ekstrawertyczna, szalona i pełna entuzjazmu, może być gwałtowna. Jest też spragniona wiedzy i wszystkim zainteresowana, ale bywa niestała.

Dziewiątka jest osobą niezwykle uczciwą i szczerą, dlatego mówi bez ogródek to, co myśli często sprawiając innym ból. Niestety takt i dyplomacja są jej obce.

Bywa nerwowa, drażliwa, a nawet gwałtowna, potrafi wyolbrzymiać problemy, a w kłótniach ranić innych ostrymi słowami.

Jest krytyczna, stanowcza, zarozumiała i dumna, łatwo się wścieka, wyolbrzymia wady innych, ale nie chce dostrzec własnych.

Jaki podpis będzie dobry dla numerologicznej Dziewiątki?

Bardzo dobrą wibracją podpisu dla Dziewiątki jest 1, 2 i 3.

Jedynka wnosi dociekliwość, kreatywność, a nawet genialność oraz ambicję, inteligencję, otwartość, pewność siebie i potrzebę wolności.

Przyciąga przeznaczenie interesującego życia z możliwością sukcesów osiągniętych dzięki własnemu wysiłkowi.

Osoba o tym podpisie nie lubi niczego nikomu zawdzięczać, dlatego wszystko chce zdobywać sama. W życiu będzie próbować narzucać własne warunki i kryteria.

Dwójka w podpisie daje Dziewiątce dwojakie przeznaczenie, uzależnione od tego, jaki sens dana osoba nadała swojemu życiu.

Przeznaczenie 2, którego celem jest wywiązywanie się ze zobowiązań wobec najbliższego otoczenia daje pożyteczne życie.  Nie spełnia jednak oczekiwań w osiągnięciach osobistych i zawodowych. W jej życiu często powtarzać się będą negatywne i pozytywne doświadczenia.

Przeznaczenie 11-2, nawołuje do poświęcenia życia służbie społecznej i przyczyniania się do szczęścia i dobrobytu innych.

Jeśli tak się stanie życie Dziewiątki obfitować będzie w niezwykłe doświadczenia, podróże, a także wyjątkowe kontakty i podboje, które mogą ją zaprowadzić na szczyt.

Wibracja podpisu 3, wnosi w życie Dziewiątki łagodność, wielkoduszność, miłość i pozytywne wibracje.

Dziewiątka z podpisem 3 ma wielką siłę przekonywania, dar słowa i zdolność nawiązywania kontaktów z innymi, dlatego osiągnie, co zechce, nikogo nie krzywdząc.

Czeka ją szczęśliwe życie, pełne pomyślnych przeżyć, ale aby je osiągnąć musi skoncentrować się i wykorzystać swój talent.

Powinna odpowiedzialnie podążać drogą życia, bez przekonania, że wszystko jej wolno, w przeciwnym wypadku wiele zyska, ale też może wszystko stracić.

Jakie jeszcze wibracje sprzyjają numerologicznej Dziewiątce?

Dobrym podpisem dla Dziewiątki jest wibracja 4, 7 i 9.

Wibracja 4 nadaje osobowości Dziewiątki siłę, stałość i nieustępliwość.

Osoba z tym podpisem może zdobyć stabilizację finansową i uznanie w życiu zawodowym, ale będzie to osiągać powoli, intensywnie na ten sukces pracując.

Zawsze będzie dla niej ważna stabilizacja finansowa, potrzebuje zabezpieczenia na ewentualne trudne wypadki.

Musi uważać, aby praca nie stała się jej obsesją, gdyż zamieni jej życie w nudę i monotonię.

Podpis o wibracji 7 wnosi w życie Dziewiątki idealną symbiozę pomiędzy duchem, umysłem a emocjami.

To osoba bardzo rozwinięta duchowo o dużej sile intuicji i zdolnościach paranormalnych, dlatego będzie poszukiwać przeżyć kulturalnych i duchowych.

Zapowiada życie, w którym dana osoba może się wyróżnić dzięki swej inteligencji i wiedzy, a zdolności paranormalnych może używać zawodowo.

Bywa, że osoby z tą wibracją podpisu są samotne, ponieważ są introwertyczne i z trudem wyrażają uczucia. Liczby te wymagają oddania i poświecenia życia innym.

Podpis o wibracji 9 nadaje Dziewiątce pragnienie bezwzględnej wolności. Osoba ta odczuwa wielki głód wiedzy, jest bystra, inteligentna i pomysłowa.

Bywa zapalczywa, niespokojna, gwałtowna i namiętna, ale także władcza, silna i nerwowa.

Jej życie jest często niezwykłe, będzie się poświęcać dla dobra innych i ulepszać swoje otoczenie, najwięcej wysiłku wkładając w służbę społeczną.

Jej sposób bycia często jest tak odmienny i szczególny, że innym może się wydawać dziwny lub niezrozumiały.

Pozostałe wibracje 5, 6 i 8 nie są odpowiednie dla Dziewiątki, dlatego osoba mająca podpis o którejś z tych wibracji powinna się zastanowić nad jego zmianą.

Oczywiście pod warunkiem, że coś w jej życiu nie wychodzi tak, jak by tego chciała i nie do końca wie, jakie są tego powody.

Zmiana podpisu może tu mieć bardzo duże pozytywne znaczenie.

Źródło: Gladys Lobos – Język Liczb.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter