Wibracja podpisu dla Jedynki

Wibracja podpisu dla Jedynki. Osoba, której Droga Życia jest Jedynką jest urodzonym przywódcą, zdecydowanym i charyzmatycznym.

Jedynka sama w sobie jest bardzo silną osobowością, dlatego powinna wyposażyć się w taki podpis, który będzie sprzyjał pozytywnej realizacji.

Jedynka przekonuje, że należy wierzyć we własne siły i możliwości, bo tylko wtedy zrealizujemy postawione przed nami cele.

Właściwą wibracją podpisu, dla Jedynek jest 2, 8 i 9. Dobrą wibracją jest 3 i 7.

W zależności od tego czy podpis składamy na dokumentach urzędowych, czy w korespondencji prywatnej dobieramy odpowiednią wibrację, wspierającą rozwój Jedynki.

Bardzo dobrą dla Jedynki wibracją podpisu jest Dziewiątka. Podpis ten może pomóc w otworzeniu się i odkryciu swego potencjału.

Wówczas przeznaczenie wynikające z podpisu będzie mieć wartość 1.

Przeznaczenie 1 daje możliwość przewodzenia, bycia liderem, daje możliwość spełnienia materialnego, bycia osobą przewodzącą innym, a także większe możliwości odniesienia sukcesu.

Nawet, jeśli ten sukces się opóźnia, na pewno w końcu go odniesie i znajdzie się w kręgu wpływowych osób.

Podpisu o wibracji 9 warto używać w korespondencji urzędowej, co podkreśli pozycję Jedynki, jako niepodważalnego lidera.

Dla celów prywatnych warto wybrać wibrację, która złagodzi dominującą Jedynkę. Wówczas podpis mógłby mieć wartość 2 lub 11.

Otrzymamy przeznaczenie 3, które daje możliwości twórczego przejawiania siebie i poznawania ciekawych osobowości.  Podpis ten jest szczególnie dobry dla Jedynek prowadzących działalność artystyczną.

Wibracja podpisu 8 daje przeznaczenie 9.

Dziewiątka daje możliwość niesienia bezinteresownej pomocy innym, to wyjątkowe przeznaczenie rozwijające mądrość życiową. daje n niezwykłe i ciekawe życie ukierunkowane na służbę innym.

Z takim podpisem Jedynka będzie spełniać misję dla ludzkości.

Dobre wibracje podpisu dla Jedynek

Dobrą Wibracją podpisu dla Jedynki jest 3. Daje Jedynce przeznaczenie 4, ale niestety jest to niezwykle pracowite, wymagające trudu przeznaczenie, w którym mało ułatwień, a dużo utrudnień.

Wszystko, co zyska będzie efektem jej niezłomnego uporu i pracowitości.

Kolejną dobrą Wibracją jest 7. Daje Jedynce przeznaczenie 8. Wprawdzie to przeznaczenie daje możliwość wielkiego rozwoju, ale też stawia ogromne wymagania.

Pracowite życie z ciągłym awansem, bolesne przeżycia. Przy niepohamowanej ambicji ryzyko utraty wszystkiego, co osiągnie.

Zdecydowanie niekorzystne wibracje podpisu dla Jedynek, to Jedynka, Czwórka, Piątka i Szóstka.

Podpis o wibracji 1 daje Jedynce przeznaczenie 2. Przeznaczenie to nie spełnia oczekiwań dotyczących sukcesu osobistego, zawodowego i osiągnięć materialnych, jakie ma Jedynka.

Będzie pomagać innym, kosztem swojego sukcesu, ale nie pomoże jej to w pozytywnej realizacji. Może popaść w zależność materialną lub emocjonalną.

Podpis o wibracji 4, daje Jedynce przeznaczenie 5, co wprowadza w życie Jedynek znaczne ograniczenia, zaniżoną samoocenę i huśtawkę emocjonalną.

Często przynosi konfliktowe lub bolesne przeżycia, a także trudności w życiu zawodowym i rodzinnym. Jak magnes przyciąga problemy.

Podpis o wibracji 5, daje Jedynce przeznaczenie 6, co wprowadza zaburzenie siły Jedynek.

Szóstka, jako przeznaczenie blokuje Jedynkę nie pozwalając jej na realizację planów i ambicji. Jedynka marnuje okazje i nie robi tego, co by chciała.

Podpis o wibracji 6, daje Jedynce przeznaczenie 7, które niestety prawie zawsze przynosi samotność.

Może osiągnąć wiele w życiu zawodowym, ale niestety będzie samotna, nawet w towarzystwie. Podpis ten może niekiedy przyciągać udręki i depresje.

Źródło: Internet,  Gladys Lobos – Język Liczb

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter