Wibracja podpisu dla Ósemki

Wibracja podpisu dla Ósemki. Ósemka numerologiczna należy do grupy ludzi nieustraszonych, ryzykujących wszędzie tam, gdzie inni nie mają odwagi.

Jest uczciwa, prawa i twardo stąpa po ziemi krocząc przez życie energicznie i zdecydowanie.

Odpowiedzialna za swoje czyny, tego samego oczekuje od innych.

Dzięki dyscyplinie, koncentracji i pracowitości i wielkiej zdolności do wysiłku i poświęcenie może osiągnąć prawie wszystko.

Często ma żyłkę do handlu, a ponieważ jest śmiała w kontaktach z ludźmi zwykle osiąga zamierzone cele.

Ósemka ma najbardziej atrakcyjną i fascynującą osobowość ze wszystkich liczb, można ją kochać, albo nienawidzić, nigdy nie jest innym obojętna.

Odznacza się ogromną charyzmą, czarem i magnetyzmem, co sprawia, że jest dla innych przewodnikiem.

Ważne są dla niej pieniądze, gdyż musi mieć zabezpieczenie na stare lata.

Niestety bywa także nietolerancyjna, uparta i nieprzejednana, a brak skrupułów może z niej uczynić osobę pamiętliwą i dyktatorską, a nawet okrutną.

Jaki podpis będzie dobry dla Ósemki numerologicznej?

Bardzo dobrą wibracją podpisu dla numerologicznej Ósemki jest wibracja 1 i 3.

Podpis o wibracji 1 nadaje Ósemce takie cechy jak ambicja, jasność umysłu, energia i zdecydowanie w działaniu i niezłomna wola.

Przejawia się to talentem do zarządzania i zdolnością do kierowania poważnymi biznesami i odnoszeniem sukcesów w realizacji zamierzonych celów.

Podpis ten wskazuje na życie pożyteczne i niezwykłe, zapewnia wyróżnianie się w różnych dziedzinach życia poczynając od sztuki, poprzez finanse do przemysłu włącznie.

Często żyje w innym miejscu niż miejsce urodzenia, czy dorastania.

Podpis o wibracji 3 daje Ósemce dwojakie przeznaczenie zależne od sensu, jaki dana osoba nadała swojemu życiu.

Jeżeli jej celem życiowym jest wywiązywanie się ze zobowiązań wobec najbliższego otoczenia, to wiedzie życie pożyteczne, ale nie osiąga spektakularnych sukcesów.

Będzie pomagać innym w wyróżnianiu się, ale sama pozostanie w cieniu. Często będzie naprzemiennie doświadczać negatywnych i pozytywnych zdarzeń.

Jeśli natomiast poświęci swoje życie służbie społecznej i będzie dążyć do uszczęśliwiania innych to doświadczy niezwykłych wrażeń i podróży.

Pozyska znaczące kontakty, które pomogą jej wdrapać się na szczyt.

Jej życiem będzie rządzić miłość, oddanie i służba, a ona sama pozostawi po sobie trwały ślad.

Dobrą wibracją podpisu dla Ósemki będzie wibracja 2, 4 i 9.

Wibracja 2 wnosi w życie Ósemki dwie odmienne strony, które mogą ją wspierać lub blokować.

Jeśli Ósemka z tym podpisem potrzebuje wsparcia finansowego, aby się czuć bezpiecznie, to jest gotowa poświęcić się i wytrwać w osiąganiu swoich celów.

Jeśli jednak podpis o wibracji 2 wniesie nadmierną pobłażliwość wobec siebie, chwiejność i powściągliwość, to będzie wątpić w swój talent i nie zrealizuje swych zamiarów.

W zależności od tego, która skłonność dominuje będzie prowadzić interesujące życie z możliwością sukcesów, będzie narzucać swoje warunki i kryteria.

Będzie prowadzić interesujące, twórcze i pełne podróży życie, niezależne i samowystarczalne.

Jeśli przeważą cechy negatywne może odczuwać frustrację, gorycz i żal.

Wibracja podpisu 4 wnosi w życie Ósemki prawość, uczciwość i sprawiedliwość, wytrwałość i niestrudzenie.

Jej przeznaczeniem są szczęśliwe, pomyślne i wzbogacające przeżycia prowadzące do spełnienia i satysfakcjonujących doświadczeń.

Jeśli Ósemka ma upodobania artystyczne koniecznie powinna wyrazić je poprzez ręce. Zawsze będzie dla niej ważne oparcie finansowe, gdyż jest przezorna i martwi się o jutro.

Podpis o wibracji 9 nadaje Ósemce radykalizm i ekstremizm. Ósemka z tym podpisem może być gwałtowna, odważna i śmiała.

Jest odpowiedzialna za swoje czyny, zawsze pragnie tego, co najlepsze, i jest gotowa poświęcić się, by to osiągnąć. Dzięki rozmachowi i wytrwałości może osiągnąć dowolny cel.

Powinna wykorzystać swój talent kierowniczy i finansowy do promowania projektów społecznych lub działalności naukowej.

Podpis ten zapowiada pracowite życie z ciągłym awansem, ale musi uważać, by wszystkiego nie stracić przez nadmierną ambicję.

Pozostałe wibracje podpisu nie są dla Ósemki tak korzystne, jak te opisane wyżej, niemniej przy odpowiednich wibracjach portretu numerologicznego mogą się okazać wspierające.

Źródło: Gladys Lobos – Język Liczb

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter