Wibracja podpisu dla Piątki

Wibracja podpisu dla Piątki. Otwarta, spontaniczna, charyzmatyczna i porywcza. Żywotna, aktywna, inspirująca i wybuchowa.

Zawsze chce wszystko zobaczyć, wszystko poznać, wszystkiego doświadczyć.

Numerologiczna Piątka to osoba, która ryzykuje tam, gdzie nikt inny nawet się nie ośmieli, ponieważ ułatwia jej to rozpierająca ją wewnętrzna energia.

Piątka kocha wolność i niezależność, nie znosi kontroli, wszystko pojmuje w lot, wszystko ją interesuje, a na bodźce reaguje natychmiast.

Ma romantyczną duszę, jest pełna magnetyzmu, ale nie zawsze wierzy w moc przyciągania, jaką jest obdarzona.

Niestety bywa też nerwowa i impulsywna, co może prowadzić do konfliktów z innymi, a nawet przemocy, dlatego tak ważny dla Piątki jest podpis.

Tak w wielkim skrócie możemy opisać numerologiczną Piątkę.

Jaki podpis powinna mieć numerologiczna Piątka?

Odpowiednią wibracją podpisu dla Piątki będzie 2, 4 i 7.

Wibracja podpisu 2 daje Piątce wibrację przeznaczenia Siedem, które jest związane z poszukiwaniem przeżyć kulturalnych, samopoznaniem i duchowością.

Zapowiada interesujące życie, w którym Piątka może się wyróżnić inteligencją i wiedzą.

Piątkę czekają podróże, prestiż i wzbogacające przeżycia, ale sukces będzie dotyczył bardziej spraw zawodowych niż finansowych.

Przeznaczenie to wnosi w życie Piątki samotność, częściej niż inne wibracje Piątka z podpisem 2 bywa niespełniona w życiu osobistym i uczuciowym.

Wibracja podpisu 4 jest wprawdzie liczbą sprzeczną, ale przeznaczenie Dziewięć, jakie z niego wynika wskazuje na życie pożyteczne i często niezwykłe.

Piątka z tym podpisem może się poświecić służbie innym, będzie się starać poprawić warunki życia w swoim otoczeniu, ponieważ jest prawa i zaangażowana.

Jest artystyczną duszą, zdolną i inteligentną.

Wibracja podpisu 7 daje Piątce przeznaczenie Trzy.

Trójka, jako wibracja przeznaczenia wnosi w życie Piątki możliwość życia rozrywkowego, z podróżami i znaczącymi kontaktami towarzyskimi. Jednak  wszystko to zależy od samej Piątki.

Jednak Piątka powinna się wystrzegać rozrzutności i powierzchowności, gdyż z powodu własnych słabości może zmarnować dobre prognozy tego przeznaczenia.

Jak wpływają na Piątkę pozostałe wibracje podpisu?

Niestety wibracje podpisu 1, 3, 5, 6, 8 i 9 nie są dla Piątki korzystne.

Podkreślają negatywne cechy Piątek, takie jak impulsywność, skłonność do agresji, konfliktowość.

Wibracje te, przyciągają konfliktowe i bolesne przeżycia i problemy, często niezasłużone, nawet jeśli nie ma w nich bezpośredniego udziału danej osoby.

Wszystko jednak zależy od pozostałych wibracji Portretu Numerologicznego, ponieważ mogą one równoważyć negatywne wpływy poszczególnych wibracji.

O tym, jaki podpis będzie odpowiedni dla konkretnej osoby może zdecydować Numerolog.

Źródło: Gladys Lobos – Język Liczb

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter