Wibracja szczególna 17 – opieka kosmiczna

Wibracja szczególna 17 – opieka kosmiczna. Energia ta wnosi w naszą osobowość szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię.

Zapewnia nam sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji.

Posiadacz szczególnej wibracji 17 ma zapewniona opiekę i ochronę nawet w sytuacjach beznadziejnych – zawsze spadnie na cztery łapy.

Nawet, jeśli uważamy jakąś sytuację za całkowicie beznadziejną, to nagle nie wiadomo skąd pojawia się pomoc niosąca za sobą wsparcie i rozwiązanie problemu.

Na Forum Noweezo zamieszczono wypowiedź na temat tej wibracji pochodzącą z programu Tarocistki Danuty. Oto ona:

„Wibracja 17 to szczególna wibracja, bo ona wskazuje na opiekę sił wyższych.

To oczywiście niekoniecznie musi znaczyć, że życie nam się czerwonym dywanem ściele pod nogami, że siedząc w domu tylko wygrywamy w totolotka.

Aczkolwiek jest to wibracja, która może sprzyjać wygraniu, bo jest to realizacja 1 i 7. 7 – to głęboka intuicja, 1 – to umiejętność wykorzystania.

Korzystam z tego, co nie jest do końca zamknięte w formie materialnej, przez co mój świat materialny zyskuje wymiaru.

Wibracja szczególna 17 – opieka kosmiczna

Więc ta 17 to opieka sił wyższych, co wskazuje, że nawet, jeżeli znajduje się właściciel tej wibracji w jakimś trudnym momencie, na jakimś zakręcie to pomoc przychodzi z góry.

To jest czasami podszept, który pozwala nam uniknąć błędnej decyzji, który czasami mówi nam: pójdź w to miejsce, czy przyjmij tę pracę.

To jest właśnie czasami taki układ, gdzie pojawia się na naszej drodze ktoś, kto nam coś sygnalizuje.

My musimy tylko się wykazać zrozumieniem tego znaku, który został nam na drodze postawiony.

To jest przede wszystkim taka wibracja, która wynagradza za słuchanie własnej intuicji.

Za umiejętność wykorzystania nie tylko tych atrybutów, które są atrybutami materialnymi.

Przede wszystkim korzystanie z tego atrybutu, który pochodzi z innego wymiaru.

8 jako symbol nieskończoności, jako symbol ciągłości. Karta tarota – 2 denary – te 2 denary też tworzą leżącą ósemkę i co może wskazywać na żonglowanie życiem.

Umiejętność nie przykuwania się do jednej rzeczy, tylko umiejętność chwycenia okazji (oczywiście nie tylko taki wymiar jest tej karty).

Wibracja szczególna 17 – opieka kosmiczna

Przy 17 zwykle, jeśli mamy potencjał ezoteryczny, potencjał duchowy to on jednak najsilniej manifestuje się w kontekście osób trzecich.

Wszelkiego rodzaju dar jasnowidzenia, wszelkiego rodzaju umiejętność postrzegania poza zmysłowego.

To wszystko jest MY w relacji inni ludzie. My dajemy. My dostajemy ten dar i realizujemy go na planie człowieka.

17 to bardzo często są te strzały jasnowidzenia, ale dla samych siebie.

To taki moment, gdzie jesteśmy w stanie zobaczyć, poprzez oczywiście wgląd za ten scenariusz, karmiczny, co my wykonując zyskujemy, co my odstępując możemy utracić.

To też jest umiejętność sprostania wyzwaniu adrenaliny, dlatego że bardzo często w takich sytuacjach przychodzą tzw. okazje, gdzie trzeba wszystko postawić na jedną kartę.

Tam, gdzie trzeba dynamicznie to zrobić, i gdzie trzeba zaufać wewnętrznemu przeczuciu, że to jest dokładnie coś, co da mi szczęście.

Jako ochronna wibracja – cokolwiek w życiu by się nie działo to jest ten tzw. układ spadania na 4 łapy. To nie jest nigdy spadanie poniżej pewnego poziomu.

Nawet i w takich życiowych sytuacjach, w jakichś układach wypadków, to jest coś, co powoduje, że nam się nic nie stało.

Wszyscy inni biorący w czymś udział ponieśli uszczerbek, a nas Matka Boska swoim płaszczem nakryła.

Nas chwilami jakby omijają jakieś gwałtowne, dramatyczne wpływy zewnętrzne.

Wibracja szczególna 17 – opieka kosmiczna

To jest też wibracja, która mówi o tym, że jej właściciel w ogóle interesując się tą sferą duchową, tą sferą rozwoju, tą sferą taką trochę nie z tej ziemi.

On potrafi wykorzystać tę wiedzę z korzyścią dla własnej materii.

Nie możemy zapomnieć o tym, że 8 to wymiar materialnej realizacji, ale jest to zrozumienie, że materia jest tylko celem, a nie środkiem.

Umiejąc panować nad energią, bo wszystko w kosmosie jest energią, to umiejętność kreowania tej materii daje nam wymiar.

17 pozwala, aby nasze wysiłki nie spełzły na niczym, bo są takie wibracje, które powodują, że urobi się człowiek i nie wiele z tego dla siebie ma.

Nawet, jeśli pieniądze zarobi to jest jakiś problem, który powoduje, że one go nie cieszą, że to się odbywa jakimś kosztem ciężaru dodatkowego.

Jeśli realizuje się emocjonalnie to np. nie może się zrealizować materialnie.

Więc albo jest poczucie spełnienia albo jest poczucie zarobienia. I te rzeczy nie mogą się u niektórych ludzi zejść na jednej ścieżce.

Tak 17 daje tę możliwość. I do tego trzeba przykuć swoją uwagę przede wszystkim do spełnienia się dzięki tzw. szczęściu, fartowi.

Jednocześnie mnogości talentów, które pojawiają się, trochę tak jak grzyby po deszczu, czyli na zasadzie: potrzebują gdzieś manikiurzystki i ja czuję, że potrafię to robić.

Jest to bogactwo talentu, ale zamknięte w formie energetycznej. To jest właśnie nieskończone źródło, z którego można czerpać.

Które zawsze jest gotowe użyczyć swojemu właścicielowi to, co w danym momencie jest mu niezbędne do zrealizowania się na planie spełnienia swoich marzeń i poczucia szczęścia.

Z Programu Tarocistki Danuty 22.08.2008”

Źródło : http://www.noweezo.fora.pl/liczby,28/wibracja-szczesliwa-17,383.html

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter