Wibracja szczególna 27 – Wielka Moc Duchowa

Wibracja szczególna 27 – Wielka Moc Duchowa. To niezwykła energia, którą sami wypracowaliśmy w sobie (w poprzednich wcieleniach), osiągając ją poprzez podążanie drogą rozwoju duchowego i drogą samodoskonalenia.

Rozwijaliśmy aktywność umysłową i wyobraźnię wraz z silną świadomością powołania do pracy na rzecz ludzkości.

To energia, która obdarza swoich podopiecznych ogromną charyzmą, empatią  i wiedzą, ale równocześnie bardzo dużą potrzebą  izolacji i samotności.

Dzieje się tak, dlatego że „stare dusze”(2=7=9), bo jako takie przychodzą na świat nie chcą zaprzepaścić tego, co osiągnęły.

Mając w podświadomości wyrzeczenia, jakich doznały w procesie samodoskonalenia, w obecnym wcieleniu dążą do regularnego odosobnienia, są wymagające i bezkompromisowe.

Jest jednak jeden warunek realizacji pełnego potencjału tej wibracji. Nie można swojego życia przeżyć samotnie.

Osoby obdarzone tą wibracją powinny być w związku (najlepiej we właściwym związku) i wspólnie z partnerem dążyć do realizacji wspólnego celu.

To też konieczność nauczenia się świadomego tworzenia relacji partnerskich  z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy.

Jest to warunek konieczny, ponieważ kiedy tworzyła się, rozwijała się w nas ta energia, dbaliśmy tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie ucząc się przy tym współpracy.

Stąd też silna potrzeba przy tej energii stworzenia spełnionego związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

Wibracja szczególna 27 – Wielka Moc Duchowa

Jeżeli nasz związek nie jest do tego zdolny, możemy pod wpływem tej wibracji usilnie szukać kogoś wyjątkowego, z kim można tworzyć wspólne, spełnione życie.

Możemy wówczas kończyć takie związki, które nam tego spełnienia nie dają.

Nawet, jeśli te związki będą krótkotrwałe, to koniecznie trzeba próbować stworzyć uczuciową relację z drugim człowiekiem.

Jeśli uda nam się stworzyć taki związek, w którym oboje z partnerem dążymy do wspólnie wytyczanych sobie celów, to będzie to dla nas niesamowite doświadczenie.

Automatycznie otworzą się w nas olbrzymie pokłady naszej własnej Mocy Duchowej, gotowej do swej realizacji.

W przeciwnym razie, w czasie oddziaływania tej energii, możemy odczuwać dość silne uczucie niespełnienia.

Wibracja szczególna 27 – Wielka Moc Duchowa – piękna energia obdarzająca ludzi niezwykłą wiedzą. Dzięki temu można o tych osobach powiedzieć, że są drogowskazem dla innych, to „anioły” w ludzkiej postaci.

Źródło: Internet

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter