Wróżba jedno pytanie

Wróżba jedno pytanie

Wróżba jedno pytanie, jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona do udzielania odpowiedzi tylko na jedno pytanie, ale pełnej i wyczerpującej.

W odróżnieniu od wróżby Tak/Nie, wszystkie Twoje problemy, obawy oraz wątpliwości  szczegółowo wyjaśnię i omówię.

Zadajesz jedno pytanie z konkretnej, interesującej Cie dziedziny życia: uczucia, praca, zdrowie, miłość, stosunki międzyludzkie, problemy, konflikty, zdrada itd.

Przykładowe pytanie: „Jak potoczy się moje życie uczuciowe?, Czy w najbliższym czasie mam szansę na dobrą pracę? Dlaczego nasze wzajemne kontakty z mężem tak bardzo się zmieniły? itd.

Do każdego z tych pytań odnoszę się w szczególny sposób, zadaję dodatkowe, rozszerzające problem pytania, tak, aby jak najdokładniej odpowiedzieć.

Jeśli pytasz o uczucia ja wykonuję rozkład, który pokaże co się wydarzy w Twoim życiu uczuciowym w najbliższym czasie, jak potoczą się losy związku.

Pokażę na co zwrócić uwagę, co zrobić, aby było lepiej, jakie są wasze szanse.

Nie jestem jasnowidzem, dlatego proszę, aby w formularzu kontaktowym przybliżyć problem, o który pytacie. Więcej o tym napisałam tutaj.

Ponieważ wspieram się numerologią mile widziana będzie data urodzenia lub przynajmniej informacja jaką numerologiczną wibracją jest osoba pytająca lub ta, o którą pytamy.

Jeśli chcesz zadać więcej niż jedno pytanie wpłacasz odpowiednią kwotę. Koszt jednego pytania 50 zł.

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań. Wypełnij formularz a w tytule wpisz „jedno pytanie”.

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

   

   

   

  Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter