Wróżba Tak/Nie

Wróżba Tak/Nie

Wróżba Tak/Nie jest okazją do uzyskania szybkiej odpowiedzi, która pomoże nam w podjęciu konkretnych decyzji lub działań.

Jeżeli szukasz odpowiedzi na konkretne pytanie, ale nie interesują Cię okoliczności, jakie z tą odpowiedzią są związane, to wróżba tak/nie  jest dla Ciebie.

Są takie sytuacje w życiu, że potrzebujesz zdecydowanej odpowiedzi na swój problem, czy dylemat, z którym się zmagasz. Może nie potrafisz na dany moment podjąć decyzji lub nie wiesz, czy ona będzie dla Ciebie dobra.

Zapytaj więc o to karty, a na pewno otrzymasz od nich odpowiedź.

Na jakie pytania odpowiada ta wróżba?

Przede wszystkim są to krótkie, konkretne pytania typu: Czy w tym roku znajdę pracę? Czy mąż jest mi wierny? albo Czy mój chłopak mi się oświadczy? Czy zdam egzamin? itp.

Pamiętaj, że w przypadku tej wróżby otrzymasz krótką odpowiedź, bo nie pytasz w niej o inne okoliczności danego problemu.

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny wszystkimi okolicznościami w tej sprawie wybierz inną wróżbę np.: jedno pytanie do kart albo rozkład na życie.

Wróżba jedno pytanie do kart przyniesie Ci wyczerpującą i rozwiewającą wszystkie wątpliwości odpowiedź na Twoje pytanie.

Są jednak takie pytania, na które nie odpowiadam np.: pytanie „Kiedy umrę?” Więcej zasad jakimi się kieruję przy stawianiu kart opisałam tutaj.

Dodatkowo otrzymasz radę od Kart Anielskich.

Zapraszam do zadawania pytań. Koszt jednego pytania tak/nie – 30 zł.

Wypełnij poniższy formularz w tytule wpisując „pytanie tak/nie”

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

   

  Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter