Wróżby z kart

Wróżby z kart

Oferuję profesjonalną wróżbę z kart klasycznych oraz kart anielskich. Możesz pytać prawie o wszystko: miłość, zdrowie, pracę, relacje partnerskie,  międzyludzkie.

Są jednak zasady, których przestrzegam:

–  Nie odpowiadam na pytania o datę śmierci!

– Nie zastępuję lekarzy w diagnozach dotyczących zdrowia,  jedynie sugeruję problemy!

– Służę pomocą tylko osobom dorosłym!

– Nie typuję numerów w grach liczbowych!

– Nie kładę kart dla zabawy!

Gwarantuję rzetelną usługę, kładę karty indywidualnie, na konkretny problem. Wspieram się numerologią i kartami anielskimi. Są to bardzo pozytywne w odbiorze karty uzupełniające przesłanie kart klasycznych.
Pamiętaj jednak, że karty to nie wyrocznia! To Ty decydujesz jaką pójdziesz drogą! Ja postaram się pokazać Ci szanse i zagrożenia. Twoja decyzja, czy skorzystasz z moich rad.

Odpowiedź otrzymasz mailem, czas na udzielenie odpowiedzi ustalamy wspólnie.

Każdą wróżbę traktuję indywidualnie, istnieje możliwość negocjacji cen w zależności od zamówienia.

Pamiętaj, że skorzystanie z moich usług to Twoja wolna wola i świadoma decyzja.

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań kartom. Możesz wybrać rozkład jedno pytanie, rozkład Tak/Nie lub rozkład „na życie„. Wybór należy do Ciebie w zależności od tego, jakiej rady potrzebujesz.

Jeśli masz więcej pytań możemy się umówić na inny dobór rozkładu, który wyjaśni wszystkie Twoje wątpliwości. Wówczas cenę za usługę ustalimy indywidualnie.

Jak zadawać pytania?

Ponieważ nie jestem jasnowidzem potrzebuję od Ciebie pewnych informacji, bez których wróżba nie będzie miała sensu. Moja pomoc będzie skuteczna jeśli nasza współpraca opierać się będzie na wzajemnym szacunku i szczerości. Tylko wtedy będę mogła Tobie pomóc.

Zamawiając wróżbę staraj się zadawać konkretne pytania. Pytanie typu: „Co mnie czeka w przyszłości?”, jest zbyt ogólne, aby dać satysfakcjonującą odpowiedź.

Gdy pytasz o uczucia koniecznie podaj swoje dane i partnera/partnerki, imię i datę urodzenia. Napisz jakie was łączą relacje, czy jesteście parą, czy małżeństwem, w czym tkwi problem. Tak samo w odniesieniu do innych osób.

Postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię. Zapraszam serdecznie.

Wypełnij poniższy formularz

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z RODO i akceptacją ustawy o ochronie danych osobowych*

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zamówieniu, dla potrzeb jego obsługi, zgodnie z ust, z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

   

  Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter