Niezwykle istotną sprawą mającą wpływ na nasze życie, z punktu widzenia numerologii,  jest harmonijność naszego Portretu Numerologicznego.

Równowaga pomiędzy energiami imion, a energiami wynikającymi z daty urodzenia jest gwarancją naszego dobrego samopoczucia oraz własnej realizacji w świecie.

To bardzo ważne, aby te wibracje współgrały ze sobą gdyż w przeciwnym wypadku mogą wpływać destruktywnie na nasze życie.

Numerologia umożliwia korektę potencjalnych konfliktów w naszym zestawieniu imion i nazwisk doprowadzając do zharmonizowania wibracji na nas oddziałujących.

W ramach tej usługi proponuję zmianę w portrecie numerologicznym, która pomoże uzyskać harmonię i równowagę w Twoim życiu. Do dokonania zmiany musisz być przekonana/ny. Dane niezbędne to data urodzenia, wszystkie imiona i nazwiska zapisane w oficjalnych dokumentach, wzór podpisu .

Koszt tej usługi to 350 zł – dostępna po zaksięgowaniu wpłaty.

Zamów usługę:

  Imię (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  W temacie zamówienia wpisz: „zmiana numerologiczna”.

  Wysłanie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją RODO i ustawy o ochronie danych osobowych*

   

  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zamówieniu, dla potrzeb jego obsługi, zgodnie z ust, z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

   

   

  Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter