Związek Jedynki z Czwórką

Jaki związek może stworzyć skłonna do nadmiernej kontroli numerologiczna Czwórka i energiczna, czasem przytłaczająca swojego partnera Jedynka? Czy ten związek ma szanse na przetrwanie? Ze względu na różnorodność oczekiwań, nie będzie to łatwy związek, ale nie niemożliwy. 

Jeśli chcemy sprawdzić numerologicznie  jak będziemy funkcjonować w związku potrzebujemy obliczyć naszą wibrację przeznaczenia. Przeznaczenie, czyli Droga Życia, jaką kroczymy wyliczana jest na podstawie naszej daty urodzenia. Jak to zrobić – więcej o tym tutaj.

Jak już pisałam w poprzednim wpisie, przy okazji analizy związku Jedynki z Trójką , Jedynka to urodzony lider, który  chce także przewodzić w związku.  Lubi podejmować decyzje, ale także dba o dobro drugiej strony.

Stara się dać z siebie jak najwięcej, ponieważ chce być najlepsza we wszystkich dziedzinach życia.  Może być też nieco egoistyczna, przez co partner może czuć się pomijany.  Mogą się jej też zdarzyć agresywne zachowania przejawiające się również w odniesieniu do partnera. 

Swoją osobowością i nadmierną energią może przytłaczać osobę będącą z nią w związku. Lubi rządzić w związku i nie wybiera na swojego towarzysza życia byle kogo. 

Czwórka do miłości podchodzi spokojnie i bez większego entuzjazmu, jest tak samo zrównoważona jak w życiu zawodowym. Rozsądnie i realistycznie, baz nadmiernych uniesień. 

Wie czego pragnie, zna swoje oczekiwania, dlatego nie interesują jej przelotne znajomości i zabawa na jedną noc. Zanim podejmie decyzję musi sprawdzić, że partner, którego wybrała ma takie samo podejście do miłości. 

Dojrzałość i odpowiedzialność, to cechy, których Czwórka poszukuje u Partnera, dlatego osoby nieodpowiedzialne i nie traktujące życia we dwoje zbyt poważnie, nie mają u niej szans. 

Obie liczby są swoimi przeciwieństwami pod wieloma względami, więc nie powinny spodziewać się łatwego kompromisu. Jeśli jednak uda im się zaakceptować nawzajem to, kim są, ich związek może okazać się niezwykle solidny.

Wspólne życie Jedynki z Czwórką

Mocne strony związku: Jeśli celem dla obojga będzie trwały związek, to mimo iż będzie ciężko może im się udać.  

Słabe strony związku: Niestety ze względu na impulsywność Jedynki i nadmierną ostrożność Czwórki często może dochodzić do nieporozumień. 

Szanse w związku: Wzajemna motywacja do działania i strategicznego myślenia. 

Zagrożenia w związku: Nadmierna koncentracja na własnych pragnieniach może spowodować, że każde z nich  będzie żyło własnym życiem

Rada dla związku: Postarać się tak podzielić obowiązki, aby nie przyczyniały się one do mnożenia się konfliktów, skupić się na tym, co każde z nich wykonuje lepiej i tego podziału się trzymać. 

Źródło: Internet, własne

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter