Związek Jedynki z Siódemką

Związek Jedynki z Siódemką jest możliwy na zasadzie przyciągania się przeciwieństw.  Obie wibracje są bardzo niezależne i tak od siebie różne, że można by się zastanawiać, czy rzeczywiście taki związek jest realny. Kiedy spotykamy kogoś z kim chcielibyśmy stworzyć trwałą relację, czy związek na całe życie warto popatrzeć, co podpowiada nam numerologia.

Jak to zrobić? Wystarczy poznać swoją liczbę przeznaczenia, czyli zsumować wszystkie cyfry z daty urodzenia i sprowadzić je do liczby jednocyfrowej (nie sumujemy liczb mistrzowskich). Jest to nasza Droga Życia. Więcej o tym tutaj

Jedynka numerologiczna w miłości nie jest łatwym partnerem ponieważ jest urodzonym liderem, który chce przewodzić i rządzić. I choć trudno jej się podporządkować  stara się dać z siebie jak najwięcej i dba o wzajemną satysfakcję. Niemniej sprawy zawodowe mogą nieco zdominować związek i spowodować, że Jedynka może być agresywna i mocno materialistyczna.  

Jedynka ze względu na przekonanie o własnej wyjątkowości będzie szukała wyjątkowego partnera. Jednak musi uważać aby nie przytłaczać partnera i nadmiernie się nie upierać przy swoim zdaniu.  

Według Numerologów Siódemka jest wibracją najrzadziej wstępującą w związek małżeński ponieważ jej dążenie do wolności nie pozwala na wejście w długotrwały związek. Nawet jeśli zawrze małżeństwo, to najczęściej się ono rozpada. Wynika to także z tego, że Siódemka ma duże trudności z otwieraniem się na drugiego człowieka. Nie znaczy to jednak, że nie może mieć dobrych relacji z ludźmi. 

Jeśli jednak spotka osobę, która ją naprawdę zrozumie nie będzie tęsknić za wolnością, tylko z chęcią odwzajemni uczucia i przywiąże się do partnera. Ponieważ szczęście Siódemki nie zależy wyłącznie od relacji z innymi nie będzie się więc ograniczać w poznawaniu innych fascynujących możliwości. 

Związek Jedynki z Siódemką

Jaki związek może stworzyć Siódemka z Jedynką? Jedynka będzie motywować Siódemkę, a Siódemka będzie udzielać mądrych rad. Trudność będzie im sprawiać brak wsparcia w potrzebie.  Jedynka będzie zbyt zajęta światem zewnętrznym, a Siódemka zbyt zapatrzona w siebie i wyizolowana. Jeśli potrafią to zrozumieć i zaakceptować nie będzie to w ich wspólnym życiu problemem. 

Aby ten związek był udany Jedynka musi się nauczyć poświęcać uwagę Siódemce, która ma bardzo romantyczną duszę i takiej uwagi bardzo potrzebuje. Obie wibracje chętnie obserwują ludzi o odmiennych od nich charakterach i odmiennym patrzeniu na świat. W perspektywie czasu może ich to do siebie bardzo zbliżyć. 

Mocne strony związku: dbałość o to aby druga strona była zadowolona, ustalanie wspólnych celów i ich realizacja. 

Słabe strony związku: brak tego „czegoś” w związku co będzie skutkowało poszukiwaniem nowego partnera. 

Szanse w związku: wspólne spędzanie czasu i komunikacja przyczyni się do zrozumienia drugiej strony i umocnienia związku. 

Zagrożenia w związku: Jedynka dąży do naginania woli innych osób do własnej, a Siódemka jako wolny duch będzie na to reagować negatywnie. 

Rada dla związku: Dawać sobie dużo przestrzeni, pielęgnować przyjaźń, jako podstawę miłości. Siódemka powinna oddać dowodzenie Jedynce wówczas związek osiągnie odpowiedni poziom. 

Źródło:  Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter