Związek Jedynki z Trójką

Dwie bardzo aktywne wibracje, więc sukces czy porażka związku? Jedynka przywództwo, Trójka aktywność i kreatywność. Zastanówmy się więc do czego to wystarczy, jaki związek stworzą te wibracje. Aby obliczyć jaką wibracją numerologiczną jesteś dokonaj stosownych obliczeń, więcej na ten temat znajdziesz tutaj

Jedynka jako urodzony lider chce także przewodzić w związku. Lubi podejmować decyzje, ale także dba o dobro drugiej strony. Stara się dać z siebie jak najwięcej ponieważ chce być najlepsza we wszystkich dziedzinach życia.  Może być też nieco egoistyczna przez co partner może czuć się pomijany.  Nieobce są jej też agresywne zachowania przejawiające się również w odniesieniu do partnera. 

Swoją osobowością i nadmierną energią może przytłaczać osobę będącą z nią w związku. Lubi rządzić w związku i nie wybiera na swojego towarzysza życia byle kogo. 

Trójka jest niezwykle spontaniczna, pełna entuzjazmu i radości dlatego do związku potrzebuje podobnej do siebie osoby. Jest osobą o bardzo silnej indywidualności i potrzebuje swobody. Lubi pomagać innym i łatwo nawiązuje kontakty a stabilność i szczęście rodziny są dla niej najważniejsze. 

Na partnera życiowego powinna wybierać osoby tak jak ona spontaniczne i chętne do przeżywania przygód. Kocha kreatywność, więc dobrze się czuje z osobami twórczymi i otwartymi na postęp. Bywa nieodpowiedzialna i skoncentrowana tylko na sobie. 

Relacja Jedynki z Trójką

Jest to związek bardzo udany gdyż obie te osoby bardzo do siebie pasują, dając sobie nawzajem impuls do działania. Obu zależy na szczęściu, emocjonalnej stabilności i zadowoleniu. 

Mocne strony związku: otwartość, nieustanna aktywność i swoboda działania.

Słabe strony związku: brak zrozumienia potrzeb drugiej strony. Szczególnie Jedynka ma z tym problem.

Szanse w związku: ustabilizowanie i zharmonizowanie uczuć oraz oczekiwań wobec siebie nawzajem.

Zagrożenia w związku: zbytnie skupienie na osiągnięciu sukcesu (np. zawodowego) może sprawić, że Jedynka i Trójka będą spędzać ze sobą mało czasu, co w końcu doprowadzi do znacznego rozluźnienia więzi.

Rada dla związku: zawsze pamiętać o tym, że w związku nie jesteśmy jak na wojnie, nie walczymy ze sobą, dlatego powinniśmy się wspierać i pomagać sobie zwłaszcza wtedy, gdy nadchodzą trudne momenty. 

Źródło: Internet

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter