Związek numerologicznej Dwójki z Trójką

Związek numerologicznej Dwójki z Trójką może się okazać niezwykle ekscytującym i namiętnym  porozumieniem, pełnym harmonii i zrozumienia. Obie wibracje są niezwykle towarzyskie, dlatego chętnie spotykają się z innymi ludźmi. 

Jeśli jesteś numerologiczną Dwójką lub Trójką sprawdź jakie macie szanse na pomyślną przyszłość.  Jak sprawdzić jaką wibracją numerologiczną jesteś? Wystarczy zsumować wszystkie cyfry z daty urodzenia. Otrzymamy liczbę przeznaczenia. To, jak mówi numerologia, nasza Droga Życia.   

O tym jak ją obliczyć przeczytasz tutaj

Jaka jest numerologiczna Dwójka w miłości? Przede wszystkim jest niezwykle lojalna i stara się stworzyć szczery związek, a gdy naprawdę się zakocha będzie się troszczyć o swoją partnerkę. Jest lojalna i uczuciowa a miłość ceni ponad wszystko. 

Numerologiczna Dwójka jest partnerem, który niełatwo się poddaje w dążeniu do celu, ale musi uważać na swoją skłonność do zazdrości i starać się zachować umiar w miłosnych poczynaniach. 

Dwójka stara się zapewnić swojej rodzinie stabilizacje i bezpieczeństwo, a z partnerem chce stworzyć związek oparty na miłości i intelektualnym porozumieniu. 

Jaka w miłości jest Trójka? Trójka jest niezwykle spontaniczna, pełna entuzjazmu i radości dlatego do związku potrzebuje podobnej do siebie osoby. Jest osobą o bardzo silnej indywidualności i potrzebuje swobody. Lubi pomagać innym i łatwo nawiązuje kontakty a stabilność i szczęście rodziny są dla niej najważniejsze. 

Na partnera życiowego powinna wybierać osoby tak jak ona spontaniczne i chętne do przeżywania przygód. Kocha kreatywność, więc dobrze się czuje z osobami twórczymi i otwartymi na postęp. Bywa nieodpowiedzialna i skoncentrowana tylko na sobie. 

Związek numerologicznej Dwójki z Trójką

Te dwie wibracje mają szanse na stworzenie pięknego i harmonijnego związku pod warunkiem, że Trójka nie będzie nadmiernie kokietować otoczenia i tym samym narażać Dwójkę na brak poczucia bezpieczeństwa. To właśnie bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie na Dwójki, która będzie się starała zapewnić je Trójce. 

Skromna i wrażliwa Dwójka  będzie rozwiązywać wszelkie nieporozumienia ze spokojem i łagodnością. Trójka wprowadzi w życie Dwójki sporo radości i zabawy. 

Mocne strony związku: Partnerzy stworzą bardzo interesującą parę. Ich wzajemne relacje są mocno emocjonalne, dlatego przez całe życie ich wzajemna fascynacja jest na wysokim poziomie.

Słabe strony związku: Trudno im rozmawiać o własnych uczuciach. Z czasem może pojawić się między nimi mur, który będzie wymagał włożenia dużego wysiłku w jego pokonanie.  Konieczna jest szczera rozmowa od samego początku wspólnej drogi. 

Szanse w związku: Trójka jest kreatywna, a Dwójka przekonująca, dlatego wszystko co wspólnie zaplanują będą mogli zrealizować. 

Zagrożenia w związku: Nie zawsze może im starczyć cierpliwości. Powinni dbać o to, aby nie poróżnić się między sobą i postawić na współpracę. Jeśli tego nie zrobią będzie im trudno przetrwać w tym związku i mogą zdecydować o rozstaniu. 

Rada dla związku: Pilnować harmonii w związku, nie ranić się wzajemnie i spędzać czas w sposób zaplanowany, co ułatwi uniknąć nieporozumień. 

Źródło: Internet , AstroWeb

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter